Autor Zpráva
rad
Profil *
Nevim proc ale v IE 7 mi nefunguje nivo slider .
NEvite co je to za Bug nebo mam chybu v css ?
zdroj tady : http://artetweb.com/test/produit.php?produit=option
diky
peta
Profil
Nevime, co je Nivo slider, nevime, kde jej hledat na strance a nejsme oficialni podpora pro Nivo slider produkt, ani forum, ktere tento produkt vyviji.
Jakou cekas, ze dostanes z takoveho dotazu odpoved prave zde?

Moderátor Chamurappi: Třeba počítá s tím, že nejsme úplně blbí a umíme trochu hledat.

Zobrazeni stranky ve FF mi vyhodi do konzoly asi 15 chyb ve style.css. Z tech zavaznejsich je tam treba chybny zapis pro border, radek 190; spatny selektor, radek 714; chybna hodnota background-repeat, radek 796; spatny selektor, radek 832.
Pokud mas podezreni na css, zakomentuj radek s vlozenim css souboru.
Mam jen IE8, takze vic rict nedokazu a nevim, co hledat na strance, co je ten slider. Nicmene v IE8 je moznost prepnuti na kompaktni rezim, ktery simuluje castecne ie7.
rad
Profil *
diky vsechny chyby by na to nemely mit vliv a nejsou to chyby ale zamerne dane css aby napriklad firefox nezobrazoval border kolem prvku input submit
kdybych zakomentoval radek s css asi tezko najdu chybu javascript by mel byt ok
peta
Profil
rad: Css, pokud mas chybny zapis mezi zavorkami {}, pak nektere prohlizece (nejcasteji IE) obvykle celou sadu pravidel ignoruji. Coz muze byt ten duvod, proc zmenou className pres JS se nic nestane.

Chamurappi: Tak sory, ze nevim, co je Nivo slider, ze nejsem jeho autorem a ze nevim, kde na strance jej hledat, protoze popis vyvolani problemu jsem nepochopil, pokud nejaky popis uvedl. Otevreni stranky IE vs. FF nepovazuji za dostatecny vyklad problemu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0