Autor Zpráva
noximo
Profil
Ahoj
Mám problém s javascriptem. Mám následující kód:
alert('neco');
niftyplayer('niftyPlayer' + id).registerEvent('onPlay', 'alert(\"playing!\");');



Ten druhý řádek je javascriptový "ovladač" na flashový přehrávač mp3 jménem niftyPlayer. Tohle konkrétně přidá event, kdy se při spuštění přehrávání provede nějaká funkce (to alert(playing) je jen dummy funkce, tu pak nahradím).
Problém je, že to bez toho prvního řádku nefunguje. Nevím proč. Myslel jsem, že to zdrží kód, takže se ten přehrávač stihne načíst správně, ale ani když to obalím setTimeout tak nic...
Samozřejmě je dost nežádoucí, aby mi to vyhazovalo dialogová okna (navíc několik), ale když to odstraním, přestane to fungovat. Zkoušel jsem to nahradit i jiným kódem, ale opět nic.
Tenhle kód je přímo v těle stránky, po kódu toho přehrávače. Když to dám jako onclick odkazu, tak to taky funguje, ale potřebuju to automaticky...
Neví někdo, proč to nefunguje?
Ernie
Profil
Možná by pomohla ukázka.
Darker
Profil
Pokud dáš dostatečný timeout, fungovat to bude. Ale daleko lepší je použít onload event elementu body (zkoušel jsem onload objektu ale nefungovalo to).

Ernie:
Máš odkaz na zdrojové kódy projektu a manuál, co ještě potřebuješ? Pokud nic nevíš, zkus nejdřív něco zjistit.
Ernie
Profil
Darker:
Moc se omlouvám, já ten odkaz přehlíd.
Kaju se.
noximo
Profil
Darker:
Už jsem to vyřešil, právě pomocí toho onload eventu. Ale i tak díky!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0