Autor Zpráva
xciza
Profil
Hoj, na webu mám umístěný hlavní obrázek kde se mění 3 obrázky po časovém intervalu nebo po kliknutí na obrázek. Je to děláno JavaScriptem staženým z internetu. Teď bych pod tento obrázek chtěl umístit posuvné menu, které je děláno také pomocí JavaScriptu. Jenže když do kódu umístím ten nový script, tak mi nefunguje to původní měnění obrázků a obráceně. Poradí někdo jak by to šlo vyřešit, abych mohl mít tyto dva příklady JavaScriptu pod sebou a oba fungovali??
Keeehi
Profil
xciza:
Tak třeba se ti mohou mlátit proměnné, názvy funkcí, nebo něco jiného. Nejjednodušší to bude přejmenovat. K tvé smůle, věštecké koule ve středu nefungují, takže si to buď budeš muset přejmenovat sám, nebo nám ty scripty budeš muset ukázat. (nejlépe odkazem na použití přímo v té problematické stránce)
Stano
Profil
xciza:
Ehm jak by som ti to len naznačil. No problém je vtom že to máš zle a preto ti to nefunguje. No a kým sem nedáš živú ukážku tak ti k tomu nikto nikdy nič viac nepovie. Však ako ti môžeme povedať čo tam máš zle, keď ani nevieme čo tam máš (rečnícka otázka)?

edit: Vidím Keeehi že to ani tebe nedalo. Mňa táto správa celkom pobavila tak som musel zareagovať.
xciza
Profil
Vytáhnul jsem to z původních webovek tak snad to k něčemu bude: http://4me.g6.cz/sliders/examples/static_auto.html
Chamurappi
Profil
Reaguji na xcizu:
Proč máš v kódu dvakrát přilinkované jQuery? Nejdřív vznikne jeden objekt jQuery, pak se k němu přifaří jCarousel, pak se ten objekt přepíše novým objektem jQuery a k němu se přifaří Nivo Slider, takže při $(document).ready už jCarousel neexistuje.
xciza
Profil
takže ten druhý smazat?
Chamurappi
Profil
Reaguji na xcizu:
Takže pochopit, co jsem napsal, a podle toho se zachovat. Není snad tak nejasné… nebo je?
xciza
Profil
Díky za radu. Už to funguje. Jsem v tomhle začátečník tak se na mě nezlobte, že mi vše nedojde hned na poprvé. ;) Přehodím to zpátky na web kde to má být a snad to bude taky fungovat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0