Autor Zpráva
Telecastro
Profil *
Ahoj všichni,
může mi někdo poradit, jak javascriptem zakázat zavření okna prohlížeče křížkem vpravo nahoře (aby ho uživatel nemohl zavřít) ? Díky moc.
habendorf
Profil
FUJ!
Nelze.
Hugo
Profil
Telecastro

Nez zacnes uvazovat nad takovyma koninama, tak si predstav jak by se ti libila situace, kdy vlezes na web a najednou nemuzes zavrit browser. Pokud by neco takoveho slo a nekdo to pouzil, tak ma jistotu, ze uz na ten web nikdy nevlezu.
Telecastro
Profil *
No tak se hned nerozčilujte :-). Máte pravdu, je to vlastně konina, ale mam ve skriptu problem, kterej vznikne tim, kdyz uzivatel zavře dynamicky generovany okno a zatim se mi nepodařilo to nějak rozumně vyřešit...
Hugo
Profil
Telecastro

Tak popis ten problem, treba ti nekdo poradi.
Fred
Profil
Takže vlastně potřebuješ úplně něco jiného, tak proč se nezeptáš? Jinak pro msie existuje prasárna zvaná
Popup from hell
habendorf
Profil
Fred: Takovýhle věci sem snad ani nedávej.
Leo
Profil
Telecastro - to mate opravdu blby problem, ale je jen vas. Uzivateli po nem celkem nic neni a nemuzete ho znasilnovat. Leo
rada_losik
Profil
No ja bych si myslím že tam už webová kód webové stránky zasáhnout nemůže. A nezavírat okno je celkem nasílné řešení jak udržet navštěvníka za každou cenu:-))
Tin
Profil
Prostuduj si pečlivě JS na JPW, nechá se to z toho vyčíst
ALE NEDĚLEJ TO!
Axamith
Profil
Zakázat zavřít okno určitě lze, už jsem se s tím setkal a musel jsem to zavírat přez správce úloh. V každým případě to je pro uživatele nepříjemné a souhasím s výše publikovanými názory. Nedělej to, je to FUJ !!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0