Autor Zpráva
Gryfin
Profil *
Zdravim,
potřeboval bzch pomoct s velmi jednoduchým JS, a nejspíš se to dotkne CSS.

Mám na stránce hledací widget, který se skládá y input boxu, pomécí JS dropdown boxu a submit tlačítka.

podívejte se pls na stránku http://www.mypicturecontest.com/diskuze_test.php

Vše funguje jak bz mělo, ale je tam malý problém.
Celý dolní panel je nastavený pomocí CSS (:hover) aby se změnilo pozadí. a Dropdown box je nastavený na mouseout aby se skryl. Jenže když přejíždíte po hodnotách v dropdown boxu tak to celé jakože problikává. Neví někdo proč to tohle dělá? jediné co mě napadlo bzlo nastavit timer na tu JS funkci na schovávání ale to mě pak blbne uplně, já s JS moc neumím.

Díky za každou radu.
Gryfin
Profil *
a sorry za chyby nejsem zvykly psat na ceske klavesnici... a vubec mluvit cesky hehe
_es
Profil
Gryfin:
Niečo také sa tu už riešilo, napríklad tu alebo tu, stačí ti to len upraviť pre tvoj prípad.
Gryfin
Profil *
Skvely! tak jsem to doazal zastavit to problikavani, ale porad mam problem.
Podarilo se me zastavit problikavani jen toho select menu, ale porad mi blika ten panel.
Je nastaveny mit prouhledne pozadi, a pri prejezdu se naplni plnou barvou (float_bar:hover{background:#COLOR};)
coz sice funguje, ale zase pokud v tom select boxu najedu asi tak na 1px prouzek mezi moznostmi vypada to ze se mys ocitne pryc a banner se mi vrati do pruhledna. Takze pri prejezdu to opet problikava.. nejaky napad ? tohle je uz spis css

DIky
Gryfin
Profil *
aha vypada to ze vyreseno, diky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0