Autor Zpráva
xciza
Profil
hoj, na stránkách, které vytvářím (http://4me.g6.cz/New_Marilyn/index.php) mám v indexu rozcestník. Je to tvořeno za pomocí JS-proto dávám toto téma to této sekce. Jde mi o to že se stránky zobrazí korektně ve firefoxu a IE, ale v google chrome naběhne pouze logo-rozcestník se nezobrazí (někdy to udělá i ve firefoxu, ale když stránku reloadnu - asi 2x - tak už to naběhne). Problém je asi v kódu vkládaným JS , ale nevím jak to napravit. Poradil by někdo jak tuto chybu odsrtanit?
Str4wberry
Profil
Asi bych začal řešením chyb, které stránka vyhazuje.
xciza
Profil
myslíš chyby ve validátoru(W3C)?
panther
Profil
xciza:
myslíš chyby ve validátoru(W3C)?
ne, myslí chyby v JS.
xciza
Profil
a kde mi to ty chyby vypíše??
Tori
Profil
xciza:
kde mi to ty chyby vypíše?
V Chrome: Menu > Nástroje > Nástroje pro vývojáře, otevře se přes spodek stránky konzole, z její horní lišty vyberte "Console" (poslední vpravo).
Pro Firefox existuje Firebug, dohledáte snadno. Ostatní prohlížeče netuším, určitě něco taky bude.
xciza
Profil
Tori:
díky, sice jsem to našel, ale JS neumím (ty věci jsou stahovaný z netu) takže vůbec netuším co tam po mě chtějí, respektive jak ten kod upravit aby mě to chybu neházelo. Pomůže někdo ty chyby odstranit?

A je divný, že firefox mě to vezme a chrome ne...
xciza
Profil
Tak jedna chyba odstraněna, ale s tou co tam zůstala ne a ne pohnout, kouknul by na to pls někdo??

EDIT: Tak chyby pryč ale stejně se to v tom Chrome nezobrazuje...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0