Autor Zpráva
Mi24v
Profil
Po nějaké době opět dobrý den, :-)

zkouším systém CKEditor s CKFinderem... Na localhostu mi funguje ve všech prohlížečích (IE, FF, OPERA, CHROME), když vše nahraji na server, tak jede taky všechno v pohodě. Přesednu na druhý počítač a systém funguje správně pouze v Google Chromu. Na druhém počítači mám stejné verze prohlížečů, cache mažu a nic... Stejné problémy jsem měl s TyniMCE + MCFilemanager....

K problému, když si vyberu na panelu CKEditoru ,,vybrat obrázek", následně stisknu ,,vybrat obrázek na serveru", tak se mi už jen otevře bílé okno. Správě by se mělo otevřít prostředí s náhledy obrázků.

Nesetkal se s tím někdo? Chyba asi nebude v kódech...? Ukázka je v zaheslovaném administračním prostředí, které již běží, proto neposílám odkaz. Kdyby byl zájem, tak se pokusím nějak zpřístupnit.

Děkuji, pěkný den...
Mi24v
Profil
Po třech dnech vyřešeno... :-/ Kdyby jste měl někdo s CKEditorem někdy problém, tak mě kontaktujte. Za ty tři dny jsem se stal na toto téma odborníkem... :-D
Chamurappi
Profil
Reaguji na Mi24va:
Proč nenapíšeš, čím to bylo?

tak mě kontaktujte
Není kam.
Mi24v
Profil
V souboru, kde se volá CKFinder (viz. funkce níže), jsem měl ve druhém parametru vypsanou absolutní cestu. S relativní to funguje. Proč to tak je, jsem ještě nestačil zjistit.

CKFinder.setupCKEditor( editor, 'ckfinder/' ) ;
Chamurappi
Profil
Reaguji na Mi24va:
Proč to tak je, jsem ještě nestačil zjistit.
Protože se skripty uvnitř editoru snaží z té cesty něco stáhnout AJAXem a ten nefunguje napříč doménami. S absolutní cestou nejspíš docházelo k tomu, že editor byl na jiné doméně než to, co chtěl stáhnout.
Mi24v
Profil
Díky za objasnění....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0