Autor Zpráva
pest
Profil *
nevite nekdo jak v javascriptu udelat refresh jednoho framu tlacitkem z druhyho farmu?
Teda ne ze bych nejak moc vyzadoval javascript, ale myslim ze to je nejlepsi. Bohuzel netusim jak takhle pres ramy refresh provest.
Fred
Profil
Nejsem si zcela jist, nepoužívám to. Myslím, že je to parent.jmeno_ramu.location.reload()
pest
Profil *
sakra je to divny, ale nejde mi to kdyz zadam jmeno druhyho ramu, ale kdyz tam napisu jmeno aktualniho ramu ve kterym je to tlacitko, tak to funguje :(
pest
Profil *
tak uz vim proc to nejde, ale nevim jak udelat aby to slo. Refresh jde jenom kdyz mam v tom ramu veci z myho hostingu co mam na wz a kdyz v tom ramu mam jinou stranku tak to nejde :(
Yuhů
Profil
hm, to vypadá na bezpečnostní opatření prohlížeče (imho rozumné), říká se tomu cross-frame scripting. Nedovoluje ti ovládat obsah rámu z jiné domény.
pest
Profil *
no jo, fakt to asi dela prohlizec, protoze v mozille to jde
Fred
Profil
To Pest: Pošli ukázku, nějak se mi to nezdá
pest
Profil *
http://www.pestypest.info/browser/ zkus si to v opere, mozille a ie. me ten refresh jde jenom v mozille. jo a v IE mi zas nejde potvrdit stranku enterem
Fred
Profil
Hm, zkus přidat document:
parent.frames['main_frame'].document.location.reload();
top.frames[1].document.location.href = vstup;
Yuhů
Profil
aha. Ale já jsem si vždycky myslel, že location je vlastnost okna. Mám v tom mezery, jdu si to nastudovat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0