Autor Zpráva
chris
Profil
Ahoj, na tohle nemůžu přijít:
Mám stránku, která je (bohužel nezbytně) rozdělená na framy (horní,levý,pravý). V horním framu je ještě iframe, kde běží pomocí JavaScriptu nějaký text. Přiřadil jsem tomu textu odkaz
<a onClick="displayWindow("detail.php","detail","170","200","")" href="#">Text který běží</a>
a za boha to nemůžu donutit, aby se mi otevřelo jen malý okýnko 170 na 200 a v něm detail.php. Zkoušel jsem zadat href="_parent", href="_blank",...

Zkoušel jsem i tohle: <a href="detail.php" onclick="return !window.open("detail.php","detail","width=170,height=200")">Text který běží</a>
... v tomto případě se to opět otevře v tom iframu

Změna: funguje mi druhý příklad, ale hází to ve statusbaru IE nějakou chybu, druhá věc je, že to pop-up okno je ve FF maximalizované
Hugo
Profil
chris

A co tak zkusit target?
<a onClick="displayWindow("detail.php","detail","170","200","")" href="#" target="_blank">

Jinak pouzivat framy a zaroven jeste iframe je pekna prasarna.
chris
Profil
A co tak zkusit target?
<a onClick="displayWindow("detail.php","detail","170","200","")" href="#" target="_blank">

Jinak pouzivat framy a zaroven jeste iframe je pekna prasarna.


Jsem blbec - před chvílí jsem si všiml, že v IE to funguje normálně! Jen ve FF to pop-up okno je stále maximalizované... A druhý problém je, že kvůli tomu, že ten odkaz musí být uložen v databázi a jinak mi to nefunguje, tak kvůli tomu jsem udělal ty dvojité uvozovky a ne jednoduché - tak by to asi mělo být - nevím...
Ale mám jiný problém - v IE mi to ve statusbaru hází nějakou chybu a protože JavaScriptu nijak zvlášť nerozumím, tak asi nepřijdu na to, jaká chyba.

V tuhle chvíli mi i přes tu chybu funguje v IE toto:
<a href="detail.php" target="_blank" onclick="return !window.open("detail.php","detail","width=600,height=300")">

a funguje i:

<a target="_blank" href="detail.php" onClick="window.open("detail.php", "new", "scrollbars=no,status=no,width=600,height=300")">
ovšem se stejnou chybou...

a funguje i:

<a href="detail.php" target="_blank" onClick="displayWindow("detail.php","detail","640","500","menubar=no,scrollbars=no")">


Jo a ten frame + iframe není můj nápad - já se to jen snažím zprovoznit. Bylo by dost složité to předělat třeba na CSS - jde o rozběhnutý web.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0