Autor Zpráva
High_Voltage
Profil *
Dobrý den,
Velice rád bych se naučil zapisovat do cookie, a následně z ní číst. Teorii chápu, co se musí nastavit atd., ale v praxi jsem nahranej. Zkoušel jsem spojovat příklady z jakpsatweb.cz a dvou dalsich servru, ale na jpw se mi nepovedlo je spojit, a na ostatních (w3schools.com...) nejsou jen čisté, ale jsou to programy se spoustou dalších funkcí, a já nevím co tam musí být a co ne, navíc v tom mam zmatek. Jestli máte někdo čas, tak mi prosím napište nějaký velice krátký a jednoduchý program, ve kterém by se do cookie nahrála nějaká hodnota, a při příští návštěvě stránky by se přečetla.
margin
Profil *
High_Voltage:
Jestli máte někdo čas, tak mi prosím napište nějaký velice krátký a jednoduchý program, ve kterém by se do cookie nahrála nějaká hodnota, a při příští návštěvě stránky by se přečetla.
Příklad je hotový a najdeš ho na www.jakpsatweb.cz.
High_Voltage
Profil *
Dobře, ale mohl by ste mi poslat url nebo zdrojový kód ?
DarkMeni
Profil
Víš jak se sušenky (cookie) nastavují nebo tahají?
document.cookie = "nazevNoveCookie=hodnotaNoveCookie"; //Nebo taky přepsání sušenky s tímto názvem
alert(document.cookie); //Tímto vyskočí okno se všemi sušenkami oddělenými ";"

Když budeš chtít hodnotu jen nějaké sušenky u které víš jméno tak na to je ten příklad na jakpsatweb
http://www.jakpsatweb.cz/javascript/priklady/cookie-precteni.html
Ta funkce roseká řetězec sušenek do pole a pak ho bude prohledávat jestli tam není nějaká s tím a tím názvem
A pak vrátí hodnotu té sušenky
Tomudle rozumíš (nebo tohle si uměl)?
peta
Profil
Jj, na jwp to neni all in 1, uz jsem to parkrat kritizoval, udelal i upravenou verzi, ale nezajem za strany majitele. Nehlede na to, ze ten script ma par chyb, ktere ten muj opravuje. Ale tez to mozna neni jeste uplne ok :)
http://peter-mlich.wz.cz/web/js/prjpw/index.html#skriptiky
Cookies - uložení, načtení a smazání (Cookies)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0