Autor Zpráva
Endemitko
Profil
Zdravím Vás ....
V prvom rade som chcel dosiahnuť tohoto- Odkaz
Ako si môžete všimnúť menu po prejdené myšou zmodrie. Ja som sa tohoto snažil dosiahnuť príkazom onmouseover ale ide to len na jedno tlačítko, pretože keď zadám viacej niesú v kope a vytvára my to nezmyselné čiarky (ktoré pravdepodobne spôsobujú odkazy) pod obrázkom. Chcel by som dosiahnuť tohto


Toto by mal byť konečný výtvor po prejdení myšou ako môžete vidieť hneď na prvom tlačítku.
Ale ako náhle je to rozrezané na jednotlivé tlačítka tak sa medzi tým vytvoria medzery a nefunguje to. Dalo by sa to vyriešiť niečím iným ako onmouseover?
Ďakujem.
Sir Tom
Profil
Endemitko:
Také zdravím,
použij pseudotřídu :hover

.tlacitko {background: black;}
.tlacitko:hover {background: blue;}
Endemitko
Profil
Ako tomu chápem to zmení farbu odkazu čím by som mal dosiahnuť modjre výslednej farby. Lenže písmo nieje vkladané ale priamo v obrázku čiže so ho urobil cez PS.
Ja potrebujem dosiahnuť približného výsledku ako na tom odkaze len neviem čo je zač ten skript ktorý používa. Ak niekto viete čo je zač na tom odkaze aký skript a ako ho pochopiť budem Vám vďačný.
Medvídek
Profil
Endemitko:
Nastav to jako menu, odkazům dej display:block, na pozadí obrázek, kterej při hoveru změní pozici na obrázek s hover.
http://www.dynamicsitesolutions.com/css/background-image-switching/

Nebo použij systémové písmo a pak měň pouze barvu pozadí odkazu.
Endemitko
Profil
Ďakujem :) ozvem sa či o ide :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0