Autor Zpráva
huhu
Profil *
Ako zistim zoznam vsetkych podfrejmov ak sa nachadzam v jednom frejme. Z hlavnej obrazovky sa k nemu dostanem cez pole frames, ale ked som v podfrejme tak to nefunguje. Pristupovat sa k nim da cez frames ale nestaci tam cislo ale musim zadat nazvy jednotlivych frejmov a tie prave potrebujem zistit.
peta
Profil *
huhu
parent.frame[0].document...
huhu
Profil *
to je pekne ale to mi da zoznam vsetky frejmov stranky, ja potrebuje zoznam vsetkych frejmov z jedneho frejmu
peta
Profil *
parent.frame[0].frame by neslo?
Ale nepouzivam framy, takze nevim vic poradit.
Proc potrebujes zjistovat nazvy framu? Ty prece dopredu vis, pripadne si je ukladas do nejake tabulky, jestli to delas dynamicky.
huhu
Profil *
No parent.frame[0] nepojde. Ked das parent zacinas s rodicovskeho okna a v tom mas vsetky frejmy. Inak ani ja nepouzivam frejmi, ale v robote dokoncujeme projekt a ten je na tom postaveny. Problem je v tom ze mam v php konstruktor v ktorom chcem istu vec vykonavat iba v pripade, ze ho nevola nejaky s tych podfrejmov, tak som chcel zoznam podfrejmov hodit do cookies a podla toho zoznamu kontrolovat. Takych pripadov je tam hrozne vela a kontrolovat vsetky by bolo pracne napisat tak som si to chcel takto ulahcit a navyse je to flexibilnejsie riesenie pre pripadnu zmenu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0