Autor Zpráva
PecanCZ
Profil
Zdravím, mám tento kód:
$(function(){
			$('#countdown_dashboard').countDown({
								'omitWeeks': true,
								targetDate: {
									'day': 		01,
									'month': 	10,
									'year': 	2011,
									'hour': 	17,
									'min': 		0,
									'sec': 		0					
								}

							});
      		});
a potřeboval bych, aby se dovršení toho datumu stránka přesměrovala na jinou stránku. Mohl by mi někdo poradit jak toho docílím? Díky
Darker
Profil
Pokud se jedno o dlouhodobou zalezitost, je kravina resit to javascriptem. V tom pripade je daleko lepsi po dovrseni datumu rovnou posilat hlavicku location a nezdrzovat uzivatele.
$den_konce=strtotime("01 October 2011");
$dnes=time();
if($dnes>$den_konce)
  header("Location: http://www.google.com");
PecanCZ
Profil
mě de o to, aby člověk na stránce viděl jak se ten čas odčítá a jakmile by bylo 00 00 00 tak by se to automaticky přesměrovalo, bez potřeby aktualizace stránky
Darker
Profil
Myslis ze nekdo bude na tvuj web zirat 8 dni?
Odpocitavadlo se stejne da resit jednoduseji, a navodu na internetu najdes miliony (i bez jQuerry). Takze z tohohle hlediska je vlakno zcela zbytecne.
PecanCZ
Profil
nemyslím, že tam bude někdo zírat 8 dní, ale až se to odpočítá tak by se prostě mělo něco stát, než aby tam zůstali stát samé nuly, ale jo díky za pomoc
Darker
Profil
PecanCZ:
než aby tam zůstali stát samé nuly
Uznavam, to by melo. Pokud se stane ta neuveritelna vec, ze bys nenasel desetiradkove reseni takoveho problemu, najdu ti ho ja.
Edit: A to PHP stejne pouzij, je to znatelne rychlejsi.
PecanCZ
Profil
Darker:
já jsem právě řešení hledal, nenašel, a proto jsem si sem napsal o radu
_es
Profil
PecanCZ:
mám tento kód
Odkiaľ si ho zkopíroval? - Tak si odtiaľ zisti, ako treba využiť tú metódu countDown, asi tam bude aj nejaká možnosť zadať, čo sa má stať po dosiahnutí daného času.
PecanCZ
Profil
_es:
to je opravdu rada k nezaplacení...myslíš že jsem to nezkoušel?
_es
Profil
PecanCZ:
myslíš že jsem to nezkoušel?
Čo si skúšal? Odkiaľ si zobral tú metódu countDown? Čo predstavuje tá funkcia $ v tvojom kóde? Je to funkcia z frameworku Prototype, z jQuery, alebo nejaká tvoja vlastná?
PecanCZ
Profil
kód jsem měl už delší dobu v pc a teď už si nepamatuju odkud jsem ji přesně vzal, zkoušel jsem prohlédat web s jquery, jestli tam u countdownu nebude návod na redirect po odečtení ale nebyl, proto jsem si o radu napsal sem
_es
Profil
PecanCZ:
a teď už si nepamatuju odkud jsem ji přesně vzal, zkoušel jsem prohlédat web s jquery
No pokrok je už, že si spomenul že $ je jQuery - nabudúce daj už do nadpisu, že ide o dotaz na jQuery.
Možno si nepamätáš, odkiaľ si ho vzal, no zdrojový súbor tam máš, tak si zisti, o aký plugin do jQuery ide a preštuduj si jeho dokumentáciu - metódu countDown.
Witiko
Profil
PecanCZ:
Dokud nevíme o jaký jQuery plugin se jedná, nemůžeme pomoci.
Darker
Profil
Náhodou se přihodilo, že jsem dělal odpočítávání. Trochu jsem to naprasil, ale frameworku jsem se vyhnul :P
Ukázka.
Zdroj.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0