Autor Zpráva
1Pupik1989
Profil
Dobrý den.

Řeším zásadní problém. Dokázal jsem udělat výřez právě nakresleného obrázku, změnu velikosti na 300px x 300px a pomocí toDataURL() je zapíšu do obrázku. Tím vlastně generuji náhled. Problém ale je, jak zachovat lineWidth právě při změně rozslišení a následného ořezání. Vůbec mě nenapadá žádná varianta.

Grafická ukázka narychlo načmáraná v Malování.


Nenapadá někoho nějaká možnost? Potřebuji jen teorii, kód už si napíšu sám.

Abych nezapomněl důvod celého vlákna. Zachování lineWidth potřebuji kvůli rozpoznávání gest přes canvas.

Děkuji za váš čas.
_es
Profil
1Pupik1989:
Canvas je v princípe bitmapový obrázok, teda nemá pri zmene veľkosti ako rozlíšiť, či ide o tenký obdĺžnik, alebo o čiaru. Viď tento článok o dvoch technológiách. Ak ti treba predsa len použiť Canvas a nie nejaký vektorový formát, tak jediným riešením asi bude všetky prvky v Canvase znova vykresliť do inej veľkosti.
1Pupik1989
Profil
Překreslení mě také napadlo jenže nakreslená čára má velikost třeba 500px a šířku 350px a na znovu vykreslení do velikosti 300px x 300px jsem se zastavil. Nenapadla mě žádná varianta. Tím by vlastně problém byl vyřešený. Takto akorát vyřezávám vykreslené pole, které odesílám do php funkce a tam se dále zpracovává.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0