Autor Zpráva
Peet
Profil
na webu http://wp-service.cz

mám logo po najetí na header se spustí flash po sjetí z headeru se zapne druhý ale problikne nenačte se hned neví někdo jak tuto chybu ošetřit.? třeba nějak mu říct že až nastane onmouseout se skryje až za dve sekundy
Nitram
Profil *
Peet:
promiň, ale ten header mě přijde jako pěkná prasárna, celý 3.4 mb se stáhne jen flash, další 3,6mb animovaný gif(hádám že jako nouzovka kdyby neměl adobe flash) a dalších téměř 14 mb se stahuje "nový,efektivní, ale hlavně vystihující reklamní banner" (celkem víc jak 21mb)
bez těchto třech věcí má stránka "pouze" 300kb,
opravdu by to nešlo udělat více optimilizovaněji?

třeba dát jako header png + jezdící div na pozadí s pozadím toho přechodu pomocí javascriptu
YOYO
Profil
naprosto souhlasím s Nitram, a taky navíc dost dobře nechápu, jak někdo, kdo denně pokládá triviální dotazy zde na fóru může nabízet takové služby, (a za takové ceny),..
v jednoduchosti je krása,.. cpát někam několikamegový flash jen kuli jednoduchému (a navíc zcela zbytečnému) efektu, na který by stačilo pár řádek javasriptu a 1kB obrázek, je nesmysl
Peet
Profil
hledal jsem už moc skriptů jak to udělat přes javascript. kdybych udělal jezdící menu jako jeden soubor swf a nastavil mu v javascriptu interval skryvani a zobrazovani me vyjde nastejno. Ano píšu jsem touto dobou hodně dotazů ale to je proto že jsem chtěl začít používat flash či jiné animované věci chci se naučit javascript na animované věci.. četl jsem už spooustu tutorialu a navodu.. ale zaboha nemuzu javascript pochopit.. jak udelam v javascriptu animaci.? treba zvetsujici se div ci tak.. vubec nevim. proto pisu sem protoze vim ze tu jsou korektni lide kteri mi pomuzou. Kdyby mi někdo poradil jak vyřešit tuto situaci s mým headerem byl bych mu moc vděčný.
Nitram
Profil
nejlechčí je na to použít knihovnu pro to určenou, třeba jquery

pak se to zapíše jednoduše
$(document).ready(function() { // když je dokument nahranej
  $('#idprvku').animate({left : '100px'},1000) // style left prvku #idprvku se zmení na 100px za 1000ms(1sec)
})


horší je to dělat samotným javascriptem ,ale taky to jde

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0