Autor Zpráva
PecanCZ
Profil
Čaute, popíšu vám o co mi de. Mám kruh, který bude značit vytíženost a potřebuju, aby se mi do něj "natékala" barva (od zelené do červené) podle toho, jak velké je vytížení. Jen nevím jak mám udělat to, abych to napasoval do toho kruhu. Napadl mě flash, ale v něm se moc neorientuju, mohl by mi někdo poradit? Díky
Chamurappi
Profil
Reaguji na PecanaCZ:
Má natékat jako něco tekutého, co podléhá gravitaci, nebo postupně po obvodu de facto zvětšovat viditelnou výseč? Jestli po obvodu, vyrobil bych si obrázek se všemi stavy, ten dal na pozadí a pak měnil pozici pozadí.
PecanCZ
Profil
Chamurappi:
samozřejmě se má zvětšovat viditelná část :) mě jde o to, aby prostě šlo vidět, jak ta část nabíhá od 0 až do procenta, které bude zadané
Chamurappi
Profil
Reaguji na PecanaCZ:
V tom případě bych si vyrobil ten obrázek se všemi stavy. Pokud ten kruh není moc velký a stavů není přehnaně mnoho, neměl by být moc velký.
Máš nějaký obrázek, jak by měl kruh vypadat ve stavu kompletního natečení?
okolojdouci
Profil *
Jestli to správně chápu, dá se to přirovnat k ležící trubce, která je naplňována obsahem ve výšce 0-100 %. Kdyby ta výška hladiny měla odpovídat reálnému (tj. rozhodně nelineárnímu) průběhu, je to poměrně zajímavá úloha.
Chamurappi
Profil
Reaguji na okolojdouciho:
Já ho pochopil tak, že chce zobrazovat postupně rostoucí výseč, i když mi tedy na upřesňující dotaz odpověděl tak, že mi vlastně neodpověděl…

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0