Autor Zpráva
Kyosex
Profil *
Jak se to dělá abych mohl provést načtení nějakého externího scriptu ve svém scriptu tak abych nemusel použít dalšího zápisu <script></script> viz tato kostra:

<script type="text/javascript">

// ...můj kod JS
// ... na konci mého JS kodu bych chtěl načíst obsah toho spodního externího tak abych to měl pohromadě v jednom "souboru"...

<script>

<script type="text/javascript" src="http://server.cz/nejake_api.js"></script> 
Joker
Profil
Kyosex:
To je jednoduché: Předpokládám umíte do stránky přes JS vložit nějaký prvek (buť přes DOM- createElement+appendChild, nebo přes document.write).
No a „nějaký prvek“ může být i <script>.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jokera:
Během načítání stránky může být appendChild smrtelně nebezpečný, takže by měl sáhnout spíš po document.write.
__construct
Profil
Chamurappi:
Vytovrenie <script> až v body.onload sa bežne používa. Aké „smrtelné“ následky môže mať počas načítavania?
Darker
Profil
__construct:
Aké ‚smrtelné‘ následky môže mať počas načítavania?
Přiřazení elementu k ještě nedokončenému (vlivem načítání) například. Pokud něco děláš v onload, bude naopak nebezpečná metoda document write.
__construct
Profil
Darker:
O metóde write mi písať nemusíš.

Přiřazení elementu k ještě nedokončenému
Nemyslím si, že práve toto Chamurappi myslel. Čomu by to vadilo pri skripte? Môže mi byť jedno kde ho prilepím. Jedná sa mi o to aby sa načítal a spustil.
Chamurappi
Profil
Reaguji na __constructa:
Opravdu jsem narážel na IE nemůže otevřít server, operace přerušena.
Kyosex patrně má oba <script>y uvnitř stejného rodiče, takže pokud by chtěl stejnou situaci vytvořit pomocí appendChildu, nejspíš by narazil na tenhle problém. Ano, mohl by se mu snadno vyhnout… kdyby si ho všiml.

Môže mi byť jedno kde ho prilepím.
Pokud by i ten přilepovaný externí skript používal document.write, tak … nevím. Asi i tak by to bylo jedno, někdy to vyzkouším.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0