Autor Zpráva
michael
Profil
Dobrý den,

mám takový problém. Založil jsem si novou stránku na endoře a svou starou stránku mám na ic.cz. Ic.cz bohužel nedovoluje přesměrování a tak si musím poradit jinak. Asi nejlepší způsob se mi zdá javascript (nevím však, jak na to lidí zareágují, když jim vyskočí okno s nabídkou přesměrování). Hledal jsem tady na webu (možná že ve špatné sekci či co), ale nenašel jsem přímo to, co bych hledal. Jedná se o vyskakovací okno, které by bylo uprostřed a okolní stránka by tak jakoby zašedla. Chtěl bych se zeptat, jak by se dal kód pro toto použít u PHP fusion 7 tak, aby uživatelům stránky, kteří vstoupí na nějakou stránku na mém minulém webu nabídnul ten samý odkaz (na ten samý článek) pouze na nové adrese (např. z www.blabla.ic.cz/odkaz_jedna.php na www.bbbbb.cz/odkaz_jedna.php). Dá se pro vyskakovací okno také použít html, abych do toho okna dal i logo stránky, aby to vypadalo věruhodněji? Jo a ještě se tak zeptám, to by nemělo být proti pravidlům ic.cz, že? (uživatel si přece může zvolit, jestli stránku opustí či ne). Zkoušel jsem přesměrovat na novou stránku pomocí httacces (kód 301), ale bylo mi zasláno upozornění. Nedalo by se to nějak rafinovaně udělat, aby na to vyhledávače zareágovaly a ve výsledcích ukazovaly již novou stránku a né tu starou a přesto to nebylo proti pravilům ic.cz? Je to totiž blbé, když se ve výsledcích umisťuje stará stránka výš než ta nová, lepší. (teď jsem se ještě díval a asi příkaz confirm() se mi zdá asi nejblíže tomu, co jsem myslel)

Děkuji za odpovědi a rady. Michael
Darker
Profil
Šedý div uprostřed stránky je absolutně napozicovaný (nicméně ne nutně, pokud je absolutně pozicované šedé pozadí), šedé pozadí je div roztažený na celou stránku.
Javascriptem načteš adresu (location.href) a pak v ní nahradíš (metoda replace) www.blabla.ic.cz za www.bbbbb.cz. To je vše, najdi si jak se dělá ten div. Bude to něco jako floating popup nebo html popup.
michael
Profil
Já to zkusím najít. Ale jenom pro jistotu, tohle není proti pravidlům ic.cz? Díval jsem se na to, ale vypadá to, že js moc nerozumím, mám v tom nak se říká tzv. "guláš". Něco jsem zkoušel, ale nedosáhlo to toho efektu, bohužel. Je tento script nějak náročný? PS: chtěl bych se zeptat, jestli je možné zobrazit na mojí nové stránce pomocí kliknutí na odkaz javascriptové okno, kde bych načetl stránku např.www.seznam.cz. Uživatel by byl stále na mé stránce, ale pracoval by s tou stránkou v JS okně. Pak by zmáčkl křížek a stránka v JS okně by se zavřela a uživatel by opět mohl pracovat s mou stránkou. Šlo by něco takového pomocí JS provést? Předem děkuji za odpověď
michael
Profil
Ahoj, prosím váš, mohl bych se zeptat, jak udělám tady tento javascript po kliknutí na odkaz dole (blackfire.cz): www.pokemon.com/cz/? Stačilo by mi, aby se zobrazilo takové okýnko vždy, když najedu na mou starou stránku (bez kliknutí, prostě načasovat na čas 0). A Ještě bych potřeboval vložit tam obrázek - logo stránky. Děkuji za radu
michael1
Profil *
Vím, že je to asi nevhodné, ale mohli by jste mi poradit tady k tomuto problému? Pokud nevíte, tak alespoň stačí napsat a já to tady uzavřu. Díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0