Autor Zpráva
Pepsina
Profil *
Zdravím, potřeboval bych, když kliknu na odkaz, aby se mi otevřelo nové okno, ale ne _blank, ale přes javascript. Dělal jsem to podle ZDE a fungovalo mi to pouze v IE. V mozille vůbec. Odkaz se tvářil jako _blank. Jinak v IE mi ale nefungovala pevná šířka ani výška, kterou jsem tam nastavil. Nevíte co můžu dělat špatně?
Petr Ká
Profil *
Ahoj, musíš to dát do parametrů ;)

<script type="text/javascript">
function noveOkno(url) {
	popupWindow = window.open(		url,'popUpWindow','height=700,width=800,left=10,top=10,resizable=yes,scrollbars=yes,toolbar=yes,menubar=no,location=no,directories=no,status=yes')
}
</script>
<a href="JavaScript:noveOkno('http://pitrrs.eu');">Tento odkaz otevře můj web v novém okně</a>
margin
Profil *
Musíš mezi parametry zadat rozměry.
Pokud by ti to ani pak nešlo, může to být nestandardním nastavením prohlížeče.
<a href="http://jpw.cz" onclick='window.open((this.href), "_blank", "width=800, height=300"); return false' return>JPW</a>
Chamurappi
Profil
Reaguji na Pepsinu:
když kliknu na odkaz, aby se mi otevřelo nové okno, ale ne _blank, ale přes javascript
Proč ne _blank?

Já bych to napsal nějak takhle:
<a href="cíl-odkazu.html" target="_blank" onclick="return !window.open(this.href, this.target, 'width=800,height=300');">odkaz</a>
Až na nastavení rozměrů bude odkaz fungovat i lidem bez podpory JavaScriptu.
Pepsina
Profil *
Děkuji funguje skvěle.
Pepsina
Profil *
Zdravíčko, ještě jsem se chtěl zeptat: Vyskakovací okno mi funguje, ale chtěl bych, aby se vyskakovací okno zobrazovalo na středu stránky. Kukal jsem na stránku, ale tam nic nebylo. Existuje něco takového?
Dík moc
Chamurappi
Profil
Reaguji na Pepsinu:
Kukal jsem na stránku, ale tam nic nebylo.
Je tam left, je tam top… znáš rozměry obrazovky i rozměry svého okna, můžeš si spočítat, kam ho dát.
Pepsina
Profil *
To mi je jasné, ale co když někdo má širokoúhlou obrazovku, tak to co já budu mít nastředu, tak ten dotyčný to bude mít vlevo a to právě nechci. Nedalo by se to udělat tak, aby se to zobrazovalo hezky na nastředu?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Pepsinu:
Dalo. Znáš rozměry obrazovky i rozměry svého okna, můžeš si spočítat, kam ho dát.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0