Autor Zpráva
michael
Profil
Ahoj, potřeboval bych poradit s tímto kódem. Chtěl bych, aby se toto okno zobrazovalo na každé stránce a fungovalo by tak, že by v něm byl napsaný text a odkaz na novou stránku. Tento odkaz by byl nastaven tak, že by zobrazoval vždy tu samou stránku (např:přišel jsem z googlu na stránku www.mmm.cz/něco a vyskočí mi toto okénko, kde mi nabídne odkaz www.novaadresa.cz/něco). Něco jako v .httacces u přesměrování. Šlo by to nějak udělat? A kdyby ano, tak jak a kde by se tento kód musel vložit (fungovalo by to, kdybych to vložil třeba do souboru config?)? (Mám PHP Fusion) Příklad tohoto okna je na www.pokemon.com/cz/ dole jak kdilknete na odkaz www.blackfire.cz/. Děkuji za rady a odpovědi
Chamurappi
Profil
Reaguji na michaela:
Co by na tom měl dělat JavaScript? Element doprostřed dostaneš pozicováním, zašedlé pozadí uděláš pozadím.
michael
Profil
Chamurappi:
Tak tím jste mě trochu dostal. Vždycky jsem myslel, že je to javascript, protože když najedu na stránku, přece se zobrazí okno, které se dá zavřít. Nechtěl bych, aby tam bylo nafurt, ale aby se dalo zavřít. A mohl bych se ještě zeptat, kde, když mám PHP fusion, nebo spíš do jakého souboru, to mám vložit ten kód? Kdybych to měl dávat do všech editovaných stránek ve Fusionu, bylo by to na dlouho. Pokud by to šlo tak, jako když dáte do httacces přesměrování, tak by to bylo super. Pokud to však nepůjde, mohli by jste mi napsat, zda existuje tento způsob? Jinak nejsem si úplně jistý, jestli to funguje tak jak má, na té stránce, co jsem uváděl v prvním příspěvku je to trošku jiné. Chtgěl bych tam nějaké políčko, kde by byla možnost zavření okna. PS: pokud sem téma nepatří, dalo by se ho přemístit do správné kategorie? Díky za odpovědi

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0