Autor Zpráva
SeparateSK
Profil
Dobry den, rad by som vedel, ci sa v JS da zistit , z kadial uzivatel prisiel na moju stranku
Skusal som rozne hluposti ako alert(history.back().value); ale nic
(nechapem naco je objekt history ,mohol by byt na viac veci ako len history.back() history.forward() a history.go(0))
Sir Tom
Profil
SeparateSK
Také dobrý den, no ono v podstatě by se pak jednalo o narušování soukromí - co je komu do toho, že jsem před návštěvou stránek sledoval stránky např. s vulgárním obsahem?
_es
Profil
SeparateSK:
z kadial uzivatel prisiel na moju stranku
Ak na ňu prišiel kliknutím na odkaz smerujúci na tvoju stránku, tak to zistíš z vlastnosti document.referrer
SeparateSK
Profil
No dakujem _es ,pomohlo ale ja zaroven potrebujem vediet ,kde bol pred tym.

Lebo sa mi to zda nejake cudne. Nastavil som si aby mi cez google analytics robilo statistiky.
A pozeral som, ze z kadial prisli uzivatelia a boli to rozne youtube videa . Skusal som aj ine ako google analytics a tie iste vysledky.
Tak sa to asi nejak cez JS predsa da :)

A na tych videach sa nikde nenachadzal odkaz na moju stranku
_es
Profil
SeparateSK:
ale ja zaroven potrebujem vediet ,kde bol pred tym.
No ale to si zväčša užívatelia prehliadačov neželajú a tak to prehliadače schválne neumožňujú/zakazujú.

nechapem naco je objekt history ,mohol by byt na viac veci ako len history.back() history.forward() a history.go(0)
Pôvodne aj na viac vecí bol a určite prídeš aj sám na to, prečo sa to užívateľom prehliadačov nepáčilo a teda už „na viac vecí“ nie je.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0