Autor Zpráva
maru1maru
Profil *
Ahoj. Chtěla jsem vytvořit php stránku, do které by se načítaly jednotlivé- hlavička, patička, menu a text jednotlivých stránek. V hlavičce jsem chtěla udělat měnící se obrázky- fotky, což se pomocí xfade2.js povedlo v html stránce a i přes include do oné php stránky. Pak jsem v jiné html vytvořila vodorovné rozbalovací menu přes jiný javascript - hoverIntent . Jenže při načtení doma do Mozilly funguje jen druhý js a první ne- rozloží to obrázky pod sebe, místo aby se měnily. Pokud totéž dám na server hostingu, nefunguje ani jeden js a u druhého ani css....přitom vše je pořád ve stejných souborech, složkách.... Pokud v oné php stránce vynechám jednu z těch html stránek, druhá funguje bez problémů - na místním PC v Mozille, na serveru nefunguje ani jedna - opět zobrazeno v Mozille. Mohl by mi někdo poradit, jak to dát dohromady?
Ulikar
Profil *
Používáte Relativní nebo Absolutní cestu?

t.j. C:/Users/Já/Plocha/xfade.js
nebo
xfade.js
maru1maru
Profil *
/složka/soubor.....
peta
Profil
Odkaz na stranky? Tam budou videt pouzite cesty.

C:/Users/Já/Plocha/xfade.js 
/složka/soubor..... 
Nejjdednodussi bude asi pridal uplnou cestu. Protoze include vklada text, neopravuje html kod a adresy.
http://server.cz/stranky/složka/soubor.....
/ - Je home dir. Ten na serveru muzu byt jiny nez na localhost doma a nastavuje ho admin serveru.
Ostatni cesty jsou slozitejsi na programovani, treba pridat do configu $home_slozku a pak vsude spojovat adresy na tuto promennou. Pripadne to resit base tagem.
maru1maru
Profil *
No jenže jde spíš o to, že dokud jsem přes include vkládala jen jeden html soubor s jedním javascriptem, fungovalo to - ten jeden- i na serveru, jak se přidal druhý, tak ne. A to u prvního zůstaly cesty stejné. Používám cestu ne úplnou, protože se bojím, že jí nezadám správně celou a právě proto, že bych jí musela na serveru psát nějak jinak než doma...doma mám web pod /var/www/....a ani tady vlastně nevím, co se píše před var...jestli root nebo nic...nemám C:

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0