| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Aslanex Profil * |
#1 · Zasláno: 19. 2. 2012, 14:48:30
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, proč mi toto nefunguje? <span onclick="var v; window.setInterval(this.innerHTML=v && v++,1);">undefined</span> Nechápu. Děkuji za pomoc! |
||
| Radek9 Profil |
Aslanex:
1) Ve v máš undefined, je tedy pitomost přičítat.
2) Jako první parametr setInterval dáváš taky vlastně undefined. Musíš tam předat funkci.
|
||
| Aslanex Profil * |
#3 · Zasláno: 19. 2. 2012, 19:53:34
Nojo, to jsem si taky myslel, jenže jakto že pak nefunguje toto:
<script type="text/javascript">
var v=0;
function pocitani() {
document.getElementById("pocitani").innerHTML=v;
v+=1;
}
</script>
<span id="pocitani" onclick="window.setInterval(pocitani,1);">NaN</span> |
||
| _es Profil |
#4 · Zasláno: 20. 2. 2012, 09:51:33
Aslanex:
„jakto že pak nefunguje toto“ V rôznych prehliadačoch to bude fungovať rôzne. Zmeň id <span>u alebo názov funkcie.
|
||
| Aslanex Profil * |
#5 · Zasláno: 20. 2. 2012, 19:42:57
No změnil jsem to, a funguje jen v Exploreru.
Divné, že? |
||
| _es Profil |
#6 · Zasláno: 20. 2. 2012, 20:15:41
Aslanex:
Druhý argument funkcie setInterval je interval v milisekundách. Už si videl monitor s frekvenciou 1 000 Hz?
„a funguje jen v Exploreru.“ Neverím, ukáž. |
||
|
Časová prodleva: 14 let
|
|||
0