Autor Zpráva
rebas
Profil *
Potřebuju do promenne BudeDatum dostat nove datum, ktere pokud je sobota přičte k aktuálnímu datu 2 dny plus počet dnů z $PocetDnu (to tam hodí další číslo - to funguje)
pokud je neděle, tak přičíst 1 den plus počet dnů z proměnné
jinak přičítat pouze tu proměnnou.

Zbastlil jsem tohle, ale nějak to nefunguje a nevím proč :-(

var mutad = new Date();
var BudeDatum = switch(mutad.getDay()){
case mutad.getDay()==6: mutad.setDate(mutad.getDate() +2+<xsl:value-of select="$PocetDnu" disable-output-escaping="yes"/>); break;
case mutad.getDay()==0: mutad.setDate(mutad.getDate() +1+<xsl:value-of select="$PocetDnu" disable-output-escaping="yes"/>); break;
default: mutad.setDate(mutad.getDate() + <xsl:value-of select="$PocetDnu" disable-output-escaping="yes"/>); }

var Bda = mutad.getDate();
var Bdy = mutad.getDay();
var Bye = mutad.getFullYear();
var Bmo = (mutad.getMonth()+1);

V čem je chyba? může to prosím případně někdo opravit/zprovoznit? Asi to bude tím switchem, protože když jsem tam měl jen níže uvedené, tak script fungoval...
var BudeDatum = mutad.setDate(mutad.getDate() + <xsl:value-of select="$PocetDnu" disable-output-escaping="yes"/>);


Moderátor Joker: Vkládej prosím kódy mezi značky [pre] a [/pre] (stačí kliknout na ).
Joker
Profil
rebas:
Nastudujte si, jak se používá konstrukce switch (stejná stránka se objeví po kliknutí na switch v kódu, když jsem ho obalil do [pre])

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0