Autor Zpráva
David1256
Profil
Dobrý den,

potřeboval bych rozchodit tento přehrávač http://www.radioo.cz/wplay/1553 i na mých stránkách a nějak se mi to nedaří. Našel jsem několik návodů jako např. toto http://www.longtailvideo.com/support/jw-player/46/streaming-video-with-the-jw-player nebo jsem se pokusil nějak vytáhnout kód ze stránky http://www.radioo.cz/wplay/1553 ale pořád mi to nějak nefunguje. Nemáte někdo nápad. Stránka, na které to zkouším je http://testovaniplayeru.wz.cz/player.htm

Děkuji.
weroro
Profil
Ahoj

1. v adrese pre file ti chýba protokol http://
2. z dôvodu zabezpečenia (domain policy - pridané do FP7 v roku 2004) sa stream nedá uskutočniť a je potrebné upraviť súbor crossdomain.xml na servere streamu (čo asi nemožeš)
Task Queue failed at step 5: Playlist could not be loaded due to crossdomain policy restrictions.
3. V mojom vlastnom prehrávači, ktorý som si narýchlo urobil kvôli tejto téme mi to funguje :) (Avšak testoval som to len vo vývojovom prostredí a nie na webe, kde predpokladám, že to bude hádzať rovnakú chybu s crossdomain)
David1256
Profil
Přesně tu chybu mi to hlásilo. Když jsem odstranil http:// podle jednoho fóra, kde to radili, tak hláška zmizela. Přehrávač i tak nebyl funkční. Mě by hlavně zajímalo, jaktože to na http://www.radioo.cz/wplay/1553 funguje bez problému a mně nikoliv. Koukal jsem se i po oficiálním fóru JW playeru a zde mi bylo vysvětleno, že JW player nepodporuje shoutcast streaming a že na radioo.cz je využíváno NSV streamingu, který funguje. Je mi jedno jak to bude fungovat, ale potřeboval bych zkrátka rozchodit přehrávač stejně jako to mají na radioo.cz. Když tam funguje, musí to přece jít ne?
weroro
Profil
Už ti zo ide ne?
David1256
Profil
Ne nejde. Potřeboval bych poradit, jak sesmolit kód, aby to fachčilo stejně jako na http://www.radioo.cz/wplay/1553 snažil jsem se to nějak přebrat ze zdrojáku jejich stránky, ale stejně to nefungovalo.
weroro
Profil
Ale mne to u teba hrá :) To si chcel, či?


Alebo použi iframe :)
David1256
Profil
Teď jsem testoval jiný přehrávač :-). Iframe je vyloučený, protože potřebuju změnit šířku přehrávače.
weroro
Profil
A ten iný prehrávač nie je dobrý? prečo?
David1256
Profil
Protože u něj nelze měnit velikost.
weroro
Profil
Vyskúšaj jeden z týchto playerov http://flash.cz/portal/clanek.aspx?id=986 sú free.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0