Autor Zpráva
slovakCZ
Profil
//edit je dole, vyřešeno

Ahoj,

řeším problém, se kterým si moc nevím rady. Na stránce používám tento jquery plugin:
https://github.com/thomd/jquery-scroll
který boxům, které mají overflow:hidden přidá hezký slider (ten posuvník), který si mohu stylovat. Problém je ale v tom, že tento plugin mění inline styly elementu. Takže já mám v html toto:
<div class="body">
obsah stranky
</div>
v css toto:
a scroll plugin mi z toho udělá toto:
<div class="body" style="overflow:hidden; height:600px;">
obsah stranky
</div>
což je dobře, to chci... výška 600px je OK, když je tam více textu tak se zobrazí takový hezký posuvník, který jsem si nastyloval.

Problém ale přichází, když chci stránku vytisknout. jelikož plugin přidal inline styly k divu .body, tak je nejsem schopen tiskovým stylem přepsat a když dám stránku vytisknout, tak se mi v element body zobrazí opravdu zobrazí s výškou 600px, overflow:hidden a kdž je v něm více textu, tak je samozřejmě oříznutý.

Jak tento problém řešit? Potřeboval bych při tisku zrušit inline styl s výškou a overflow:hidden, ale nenapadá mě, jak toho docílit.

Díky za tipy.


//edit: Já jsem hňup. Vždyť existuje v css !important. Nikdy jsem to nepoužíval, tak mě to vůbec nenapadlo. V tiskovém stylu tedy zadám height:100% !important; overflow:visible !important; a je po problému.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0