Autor Zpráva
Numero1990@seznam.cz
Profil *
Zdravím,
mám problém s tím, že nemůžu najít ani vymyslet kód, který by mi zjistil, jestli člověk olajkoval moji stránku.
Potřeboval bych načíst jinou stránku do iFramu (nebo zobrazit skrytý obsah), pokud olajkoval moji stránku, když ne, tak chci zobrazit text, že musí olajkovat.

Díky.
margin
Profil *
Numero1990@seznam.cz:
nemůžu najít ani vymyslet kód, který by mi zjistil, jestli člověk olajkoval moji stránku
Třeba to bude tím, že to Facebook záměrně neumožňuje.

chci zobrazit text, že musí olajkovat.
Musíš si přečíst podmínky Facebooku, protože toto Facebook zakazuje.
Numero1990@seznam.cz
Profil *
Ale on to umožňuje, protože to tak funguje u ostatních aplikací, například tady https://www.facebook.com/Traveldiscount.cz/app_195102600589921


Ale ať prohledávám kód sebevíc, nikde to tam nemůžu najít.
joe
Profil
Numero1990@seznam.cz:
Stačí pořádně hledat, dá se to zjistit několika způsoby. Například přes Facebook Graph API - /me/likes/ vratí seznam "olajkovaných" stránek a pravděpodobně i aplikací, možná dokonce všeho, to je ta horší varianta. Lepší je dotázat se na to, co přímo chci vědět - takže využít FQL - například tady je přesně to, co chceš.
Numero1990@seznam.cz
Profil *
joe:
Stačí pořádně hledat
Stačí pořádně číst - jak jsem psal, nechci uživatele žádat o oprávnění -> Facebook Graph API nepřipadá v úvahu. A pokud jsi s platformou Facebook alespoň trochu v kontaktu, tak bys měl vědět, že do FQL dotazů se už musí vkládat access_token, který, jak jinak, získáš tak, že uživatel autorizuje tvoji aplikaci. :(
joe
Profil
Numero1990@seznam.cz:
Stačí pořádně číst - jak jsem psal, nechci uživatele žádat o oprávnění
Nikde jsi to nepsal.

Příklad, který uvádíš, to dělá na základě potvrzení oprávnění do aplikace, vyžaduje základní oprávnění - tedy jen ty základní informace z Facebook účtu. Takže vždy zobrazí, že stránka není tvá oblíbená a pokud jsi povolil oprávnění a zjístí, že máš stránku v oblíbených, zobrazí tlačítko "Spustit kvíz" nebo co tam bylo za text.

A pokud ti margin napsal, že bys tím porušil podmínky Facebooku, pak bys to ani neměl dělat.
Numero1990@seznam.cz
Profil *
Furt asi nechápeš, co myslím. Oprávnění si to vyžádá, až když olajkuju tu stránku. A o to mi přesně jde, jak to poznat, že ji olajkoval bez oprávnění. To, že po olajkování si po mě vyžádá oprávnění = poznají, že jsem to olajkoval = nějak to jde bez oprávnění. Ze základního oprávnění opravdu nepoznáš, co uživatel olajkoval.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0