Autor Zpráva
Mohave
Profil *
cau,

neviem ci to tu uz bolo no search nepomohol. Este nie som moc zdatny v tomto odveti, tak by som potreboval pomoc s mensim problemom :-).

mam nejaku jQuery funkciu, na ktorej bezi slideshow, za nejaky urcity casovy interval potrebujem zmenit na inu jQuery funkciu ktora by mala obsahovat media plugin-> cize video prehravac, ako som pisal nie som moc zdatny v tomto, tak prijmem vsetky cenne rady :-).Tak prosim, keby ste napisali aj s postupom ako by som to mohol spravit, pripadne, ze sa to neda spravit a budem musiet vyuzit iframe aj ked nerad.

dovidenia a prajem prijemny den :-)

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Mohave
Profil *
tak este raz, a s diakritikou :-D

Mám nějakou jQuery funkciu, na které běží slideshow, za nějaký určitý časový interval potřebuji změnit na danou jQuery funkci, která by měla obsahovat media plugin -> video přehrávač. Jak už jsem psal, nejsem v tomto moc zdatný, tak přijmem všechny cenné rady :-). Tak prosím, kdybyste napsali i s postupem, jak by jsem to měl spravit, připadně, že se to nedá udělat a budem muset využít iframe, i přesto že ho nerad používám.

Děkuji moc a přeji příjemný den :-)
_es
Profil
Mohave:
mam nejaku jQuery funkciu
Akú jQuery funkciu? Nie sú žiadne jQuery funkcie, aj jQuery je len jedna JS funkcia. Na spustenie nejakej funkcie za nejaký čas slúži v JS funkcia setTimeout.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0