Autor Zpráva
TheTony
Profil
Tak a jsem tu opět, i když pro změnu v jiném odvětví xD Opět vítám všechny rady a pomoc od kohokoli a všem předem děkuji za váš čas a vaši snahu, ale teď rovnou k problému. Nedávno jsem se dozvěděl o možnosti vysouvání za pomocí jQuery a tak jsem neodolal a něco jsem vyzkoušel a výsledek mě celkem potěšil - celkem - . Samozřejmě tam mám chybu a netuším ani zdaleka, jak na to.

<div style="overflow: visible; position: fixed; bottom: 190px; height: 292px; left: 0px; z-index:1000;"><iframe src="http://narutochronicles.forumczech.com/chatbox/index.forum?page=front&amp;" id="chatboxpop" scrolling="yes" style="overflow: visible; width: 750px; height: 300px; display: none;" marginwidth="0" marginheight="0" frameborder="0"; float:left;></iframe><div onclick="jQuery('#chatboxpop').animate({width:'toggle'},1200); jQuery('#chatboxopen,#chatboxclose').toggle();" style="cursor :pointer; float:right"> <img src="http://i1050.photobucket.com/albums/s405/Yorotsuki-sama/nch_chatbox.png" id="chatboxopen"><img src="http://img10.hostingpics.net/pics/176416Off_chat2.png" id="chatboxclose" style="cursor :pointer; display:none;" center></div></div>

Jedná se vlastně o to, že na jedné straně stránky je ikonka, na kterou, když se klikne, tak se rozjede a otevře se nové okno v iframe (chatbox). Jenže je tu problém, chtěl bych to udělat tak, aby ten obrázek byl k tomu oknu vycentrovaný, chápete, jak to myslím.

Příklad (Ten vysouvací obrázek je vlevo v nižší části stránky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0