Autor Zpráva
Honziczeq
Dobrý den,
předem se omlouvám, jestli zákládám podobné né-li stejné téma. Prohlížel jsem diskuzi, ale stále jsem nenašel řešení mého problému.

Mám vytvořenou stránku (něco jako jednoduchý autobazar). V databázi mám uložená veškerá data. Pomocí mysql_query mám vypsané pod sebou do řádků na stránce index.php inzeráty. Každý inzerát (na stránce index.php) obsahuje pouze stručné info (značka auta, datum, nabídka/poptávka, lokalita, cena). Teď nastává můj problém:) Jelikož vypisuju jednotlivé inzeráty na index.php pomocí WHILE cyklu, potřebuju pro každý inzerát jeden formulář (nebo třeba <input type="hidden" name="kteryInzerat" value="např.ID inzeratu") - který, se pak pošle na inzerat.php, kde s ním pak dále můžu pracovat a vypsat všechny další informace o daném inzerátu ($promenna = $_POST['kteryInzerat']; SELECT ....WHERE Inzerat.ID = $promenna...) z databáze. A to odeslání inzerátu chci zajistit odkazem (a href), aby se při kliknutí na daný inzerát (značku auta jako je to např. na bazos-u) zpracoval formulář na stránku inzerat.php.

Pozn.: NECHCI STYLOVAT TLAČÍTKO BUTTON NEBO SUBMIT;)
martin1312
Je to nutne riesit cez formular? Co tak si urobit odkaz v tvare www.domena.sk/zobraz.php?id=1 a na stranke zobraz.php budes podla $_GET['id'] zobrazovat blizsi popis k jednotlivym inzeratom.
Honziczeq
martin1312:
No, to mě nenapadlo. Sice jsem to takhle ještě nikdy nedělal, ale myslím, že to bude jednodušší varianta:) Každopádně díky za tip, vyzkouším.
Honziczeq
martin1312:
Ještě jednou díky:) Zatím funguje, tak doufám, že s tím pozděj nebudou nějaké problémy.
martin1312
Honziczeq:
nemas zaco. A neviem preco by s tym mali byt nejake problemy :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0