Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj, jde nějak změnit atribut target u odkazu v iframe? děkuji.
Radek9
Profil
Pokud je stránka v rámu na stejné doméně jako nadřazená stránka, pak ano.
Anonymní
Profil *
Radek9:
stejná je i není. Ale dá se zařídit, aby byla stejná, jak na to tedy?
Radek9
Profil
Anonymní:
IFrame bude mít vlastnost contentWindow, v níž je objekt reperezentující window v tom rámu. Stačí se tedy dostat k documentu a přenastavit daný prvek.
_es
Profil
Anonymní:
stejná je i není.
Tak je, či nie je? Má iframe v atribúte src adresu s rovnakou doménou ako okolitá stránka, alebo nemá?
peta
Profil
Viz Radek9
doc = muj_iframe.contentDocument;
doc = muj_iframe.contentWindow.document; // nebo
doc = window['muj_iframe'].document; // mozna
body = doc.getElementsByTagName('body')[0];
Objekt window » Vlastnosti objektu window (ostatní)

stejná je i není
Viz _es. Musi byt. Javascript te do cizi stranky nepusti, to je problem bezpecnosti.
Anonymní
Profil *
Ah, tak jsem si asi naběhl. Myslel jsem, že tam, kde není adresa stejná, tak stáhnu pomocí php obsah stránky a pak jen dodám <base> aby se styly a vše okolo toho bylo směřováno na tu stránku, ale nějak se mi to nepovedlo. Nevíte někdo, jestli to jde nebo jak na to? Pokoušel jsem se o to takhle:
file_get_contents();
fopen();
fread();
ale žádnou se mi to nepovedlo.
Jinak jsem našel funkční js script té změny atributu target u tagu a v iframe, teď se jen jedná o to, jak dostat z té stránky ten obsah pomocí php. Děkuji.
_es
Profil
Anonymní:
teď se jen jedná o to, jak dostat z té stránky ten obsah pomocí php.
Mám podozrenie, že s tým vlastník stránky nesúhlasí. Ak by s tým súhlasil, tak by ti asi poskytol upravenú verziu stránky. A ak zistí, že nastáva niečo nekalé, môže spraviť protiopatrenia, napríklad zablokovať prístup z konkrétnej IP adresy.
Pepikoborec
Profil *
_es:
Ne, neboj se, v podmínkách při registraci to je:
Také souhlasíte s tím, že odkazy na Vašich (zobrazovaných) stránkách budou blokovány.
peta
Profil
file();
file_get_contents();
Kdyz to nejde, pak to ma majitel zakazane stahovat scriptem.
Treba CNB ma specialni stranku s kurzy, pouze text, aby lide mohli zverejnovat kurzovni listek. Google mapa zas poskytuje mapu s logem google. Takze staci napsat majiteli a treba bude ochotny cast obsahu poskytovat i verejne jinym uzivatelum mimo svuj web. Mozna za poplatek.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0