Autor Zpráva
piff
Profil *
Ahojda lidi,

mám nějaký formulář s odesílacím inputem: <input type="submit" name="text" value="Poslat" />

a potřebuju potřebuju aby se mi ten input automaticky odesílal v nějakém intervalu. Zkoušel jsem
<script>window.setInterval(" [b]??? ", 30 * 1000);</script>[/b]

akorát nemužu přijit co tam vložit za funkci!

Nějaký napad?
Předem dík.
koudi
Profil
No, do JS moc nedělám, ale buď napiš nějakou funkci, která to bude odesílat, nebo tam zkus napsat rovnou form_name.submit. A nezapomeň, že action musí bejt nastaveno na stejnou stránku, protože jinak se ti to někam pošle a tim to skončí.
Sice nevim, k čemu ti tohle bude, ale budiž....
peta
Profil *
piff
Kratce: Proc?
Dlouze: Jaky by to melo ucel? Priklad celeho scriptu?

Normalne bych to delal asi pres formular, ne?
<form onload="setInterval('this.submit()', 30000);">
</form>

Ale urcite to potrebujes k nejakemu uplne jinemu ucelu, kde se to musi udelat jinak.
Zkus se podivat na pexeso, casovac...
www.volny.cz/peter.mlich/hry/hry.htm
- zacnes hru a co sekunda se meni udaj...
Bohuzel, 1000 neni uplne presna hodnota. nikdy nevis, jak dlouho ti script trva a k tomu pripocitas jeste 1000, takze ve skutecnosti je to treba 1037. Odesilat neco kazdych 30s mi prijde naprosto neucelne. Bud v okamziku zmeny nebo pri vykonani nejake akce, klavesa enter, klik na tlacitko...
Leo
Profil
Problem je v tom, ze odeslanim formulare se opusti i dana stranka a vas JavaScript prestane de facto existovat a vykonavat se. Jedine, ze byste tu stranku odelslal na sebe sama, ale tam zase nepotrebujete setInterval, staci setTimeout, Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0