Autor Zpráva
jaroslavek
Profil *
Zdarvím,
chtěl bych se zeptat, zda-li mi někdo nepomůže s tím, co zapříčiňuje můj problém se zobrazováním/skrýváním řádku tabulky v IE (6 i 7, nevím jak vyšší). Napsal jsem si funkci kterou volám přes odkaz, když je na něj kliknuto, původně neviditelný řádek se zobrazí a naopak. V FF mi to funguje, ale IE jakoby nedovedlo dynamicky reagovat po načtení stránky na změnu velikosti bloků a zvětšená tabulka se tak zasouvá kamsi "dospod".

http://test.nakoduj.net/axbx/
jaroslavek
Profil *
je potřeba kliknout na první položku v tabulce "Poptávka: surový řepkový olej...." (šedý box v obsahu)
Chamurappi
Profil
Reaguji na jaroslavka:
Na první pohled bych si tipnul, že používáš nějaký skript, který obalujícímu bloku nastaví pevnou výšku — možná to dělá proto, aby mu nějak nešikovně dodrátoval kulaté rohy. Stránka je navíc v sedmičce neskutečně líná (nejspíš kvůli enormnímu množství elementů simulujících zaoblení rohů). Proč nepoužíváš obrázky? Na pozadí nemáš žádnou texturu, která by tomu bránila.
jaroslavek
Profil *
Díky moc za odpověď, omlouvám se za doublepost, nevěděl jsem, jak editovat.
Neuvěřitelné, ale než jsi odpověděl přišel jsem na to sám.. Zvláštní náhoda po několika hodinách hledání, kde je problém. :/ Je to přesně tak, jak říkáš. :D Obrázky nepoužívám, protože automaticky udělané rohy jsou pohodlnější, našel jsem skript, se kterým nemám problém DD_roundies.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0