Autor Zpráva
Jendák
Profil *
Ahoj,
hledal jsem dlouho řešení, které potřebuji, ale nic jsem nenašel... Potřebuji upravit toto řešení http://jsfiddle.net/yrM3H/2/ (případně http://dl.dropbox.com/u/3370251/DJPW/rozklikavani-casti-stranky.html), tak aby se vždy rozbalil div s ídéčkem, na který bylo voláno odkazem se stejným ídečkém, ale zároveň tak, aby se vždy rozbalil jen jeden div. Aby to nebylo úplně jednoduchý potřebuju, aby se po kliknutí někam na pozadí stránky a nebo na tlačítko (které div rozbalilo) div znovu zabalil. Neznáte někdo takový řešení?
Zkráceně hledám stejné řešení, jako má Google+ nebo Facebook použitou pro správu příspěvků: ta rozbalovací nabídka na kterou kliknete, když chcete "Skrýt příspěvek", "Smazat příspěvek" nebo ho upravit... Díky moc všem
Darker
Profil
Jendák:
se stejným ídečkém
ID v rámci stránky musí být unikátní.

Zkráceně hledám stejné řešení, jako má Google+ nebo Facebook
Jedná se tam o absolutně napozicovaný div, zobrazovat se nemusí nutně přes ID. Celá stránka je generovaná pomocí JS, takže přepínače mohom mít odpovídající menu v paměti jako element.
Co se týče schování všech menu:
dobument.body.onclick = function() {
  $("DIV.menu").slideUp();
}
$("DIV.menu").bind('click', function(event) {event.cancelbubble = true;}); //Aby se menu neskrylo kliknutím na něj.
Jendák
Profil *
Darker:
ID v rámci stránky musí být unikátní.
OK, myslel jsem to třeba u odkazu na div ID="link-21", a u samotného divu ID="div-21". Přičemž by hrálo roli hlavně to číslo.
To by snad nějak mohlo jít ne?

Jinak kod zkusím použít :) Díky
Darker
Profil
Jendák:
ID="link-21", a u samotného divu ID="div-21
$("A.prepinac").bind("click", function(event) {
   var id="div"+this.id.replace("link","");
   $("DIV.menu#"+id").slideDown();
});
1Pupik1989
Profil
nebo

$("a.prepinac").click(function() {
   var id=this.id.replace("link","div");
   $(id).slideDown();
});
Jendák
Profil *
Díky vám :) Už jsem to vyřešil

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0