Autor Zpráva
Peet
Profil
Dobrý den, řeším následující problém, potřebuju aby když někdo zmáčkne klávesu keydown tak začne hrát určitý zvuk dokud tu klávesu nepustí zkoušel jsem přes jquery.sound.js ale načítá se celkem pomalu ale ještě by se to dalo zvládnout pokud není jiný způsob ale potřebuji nějak pomoc vyřešit tu funkci například když mám funkci hover tak prvni zapisuji po najetí a druhá funkce za čárkou je po odjetí.

potřebuji to samé ale aby to bylo při držení a po puštění, předem všem moc děkuji


mám to takhle, ale ...

function pust(cislo){
$.fn.soundPlay({
url: 'music/'+cislo+'.mp3',
playerId: cislo,
command: 'play'});

$("#skladba").html(cislo);
}

function stopni(cislo){
$.fn.soundPlay({
url: 'music/'+cislo+'.mp3',
playerId: cislo,
command: 'stop'});

$("#skladba").html("");
}

$(document).ready(function(){

$(document).keydown(function(event){
  pust(event.keyCode);
});

$(document).keyup(function(event){
  stopni(event.keyCode);
});

});

nemůžu si poradit s těmahle chybama
- načítá se hoodně pomalu a dokonce když klávesu stisknu jen rychle tak se nic neozve protože už se dávno stopne

- pokud klávesu držím začne mi hrát milionkrát dokola a pořád se načítá znovu a znovu, chtěl bych aby to hrálo do konce celé jen pokud to držím..
peta
Profil
Dokud je klavesa zmacknuta, tak ji opakuje. To je bezne chovani. Nechces, aby ji opakoval, tak si musis osetrit kod tak, aby si ukladal predchozi stav a porovnaval to s nim.
S hudbou je problem. Hudba se da spustit jedine dlouhodobe. Kratce to nema smysl, protoze se to nestihne vsechno nacist a uz nastava konec. Mozna by se dalo spustit nekolik prehravacu soucasne a jen ztlumit zvuk. Prehravac bezne dela to, ze na zacatku skladby dava 1-3s zvysovani hlasitosti z 0 do normal, aby nevznikal prilis velky sok a lupani pri prechodu skladeb.
Peet
Profil
aha tak děkuji......
Peet
Profil
snažil jsem se totiž udělat něco podobného jako je toto protože za boha nemůžu najít nějakej soft kterej by to uměl na klávesnici

www.youtube.com/watch?v=5y4bZaLMsIQ
_es
Profil
Peet:
soft kterej by to uměl na klávesnici
Možno hľadáš len niečo ako Navigace šipkami na klávesnici. Zvuky si už vyrieš podľa toho, aká široká má byť ich podpora v prehliadačoch.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0