Autor Zpráva
Feliks
Profil
Zdravím,

potřeboval bych od vás poradit, protože nevím, jak řešit následující situaci.

jde o to vkládat do tabulky nějaká slova či slovní spojení do inputů, k tomu se váže několik podmínek. slova budou ve 3 úrovních, kdy je potřeba znát nadřazené slovo, pokud existuje..
1. napadlo mě to postavit na tabulce, která bude mít 3 sloupce
2. tlačítko "přidat další pojmy" přidá nový řádek do tabulky (růžová)
3. při napsání prvního znaku mi java script přihodí okénko pro další pojem stejné úrovně, ale jen pokud je mu nadřazené slovo (zelená)
4. při stisku tlačítka plus (modrá)
5. všechny inputy budou nabízet (našeptávat) autocomletem slova z pole (array[slovo1, slovo2, slovo3, ...])

Vím, že to je složité, ale určo se najde někdo, pro koho to nebude problém vyřešit. Jsem v javascriptu, popř. jQuery, začátečník, takže mi z toho jde hlava kolem.
Napadlo prvky pojmenovávat 0-0-0, 1-0-0, 2-0-0,.. pro první úroveň, 0-1-0, 0-2-0 pro slova druhé úrovně, kterých nadřazené slovo je 0-0-0. a nakonec slova 0-2-1, 0-2-2, 0-2-3, ... kterých nadřazené slovo je 0-2-0.
Poradíte tedy prosím někdo? klidně pište na mail feliks@centrum.cz, skype feliks25 nebo icq 111-070-060. Děkuju
_es
Profil
Feliks:
Doporučujem to dať do sekcie „Práce a zakázky“, žiadaš príliš veľa na to, aby ti to niekto len tak celé vypracoval.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0