Autor Zpráva
cikarin3
Profil
Vůbec nevím ačkoliv jsem již projel snad půlku internetu jak to udělat aby se těm kdo prohlížejí mé stránky objevilo :
a) Bud´ za myší kolik je hodin
b) A nebo za druhé místo myši byl obrázek
kdybyste byli tak laskaví a poskytli my odpověd alespon na jednu otázku byl bych vám vděčný
Amunak
Profil
Vlastní kurzor má údajně podporu v IE6. Jakou podporu má dnes, to netuším. Ale není to dobrý nápad (ani hodiny létající za myší nejsou dobrý nápad; jde to ralizovat pomocí javascrptu). Lidi to mate a řekl bych že je to jedna z věcí, která "vyhání" ze stránky.
margin
Profil *
a) otravný nesmysl

b) až na výjimky, otravný nesmysl
http://teststranek.kvalitne.cz/css-kurzory/ koukni se do zdrojového kódu
Napříč prohlížeči, s výjimkou Opery, kde obrázkové kurzory nefungují vůbec, funguje pouze formát .cur

cikarin3:
ačkoliv jsem již projel snad půlku internetu
Třebas tady:
https://developer.mozilla.org/en/Using_URL_values_for_the_cursor_property
Amunak
Profil
margin:
Koukám, že třeba Chrome mi tvrdohlavě ignoruje aktivní bod - cpe ho vždy doleva nahoru, takže je to pak stejně pro většinu kurzorů nepoužitelné.

To samé "inverzní" kurzor není inverzní. A přitom systémový cursor: crosshair; je v pohodě; aktivní místo má uprostřed a je inverzní.
margin
Profil *
Amunak:
třeba Chrome mi tvrdohlavě ignoruje aktivní bod - cpe ho vždy doleva nahoru
Takže používáš specializovaný program, kde jde aktivní bod nastavit?
Pokud to prohlížeč ignoruje, tak aktivní bod zadej v CSS jako xy souřadnice, to v moderních prohlížečích funguje.

To samé "inverzní" kurzor není inverzní.
Bohužel, podle mých testů inverzní barva funguje jen v IE.
Je zajímavé, že inverzní barva funguje napříč prohlížeči u systémových (lokálních nainstalovaných) kurzorů, je to vidět na standardním textovém kurzoru. Tedy ve Windows, jak je tomu jinde, netuším.

Pro úplnost, Firefox tvrdě vyžaduje, aby deklarace obsahovala keyword (klíčové slovo), doporučuji se s tím nemazlit a deklarovat default, pokud není důvod deklarovat jiný, než výchozí, neobrázkový kurzor.
Amunak
Profil
margin:
Nepochopils mě, nesnažím se to sprovoznit, jen že jsem tak narychlo zkoušel příklady na stránce, kterou jsi uvedl. Je to jen takové upozornění že to stejně funguje jen napůl (tedy pokud se to dělá takovou metodou jakou jsem to dělal před osmi lety já - nadefinování aktivního bodu ve specializovaném programu; používal jsem IconArt, o kterém psal Yuhů).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0