Autor Zpráva
exltus
Profil *
Dobrý den,
mám problém s formulářem, kde kontroluji zadaný vstup pomocí regulárního výrazu. Problém je že vždy využívám event vyvolaný změnou imputu (např onclick, onchange), ale narazil jsem na problém. Probém je, že u jedné položky nic nezapisuji, ale data vkládám pomocí javascriptu přímo do textfieldu. Chyba je v tom, že i přes to že data vložím, tak jsem je nepsal fyzicky na klávesnici, nebo podobně což znamená, že odpadají všechny funkce(onclick, onkeyup, atd.). Nevím tedy který event použít, aby javascript poznal, že má vyvolat funkci, kterou potřebuji pro ověření. Pro lepší pochopení přikládám link na formulář, který řeším : http://chata.in/web.html jedná se o sedmý řádek "Pobyt od" "do". Děkuji za pomoc.
Keeehi
Profil
exltus:
A potřebujete tu událost vůbec vyvolávat? Přece když tam něco vkládáte, tak vám v té době přece javascript "běží". Tak za ten kód, kterým to vkládáte do toho inputu vložte kód, který byste jinak dal do eventu.
Jinak eventy se dají vyvolat i javascriptem pokud chci spustit třeba onclick na elementu, který mám v proměnné element, normálně zavolám element.onclick();
LaMMa
Profil
Môžeš simulovať kliknutie na ten element, po zmene hodnoty naňho zavoláš .click()

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0