Autor Zpráva
Miro77
Profil
Zdravím ve spolek a prosím o radu či nakopnutí. Už jsem hledal v dokumentaci i cizojazyčných fórech, ale neúspěšně...

Chci použít jednu instalaci pro vícero administračních rozhraní. V podstatě se jedná o hlavní doménu, kam chci nainstalovat editor TinyMCE a odkazovat na něj ze subdomén. Prakticky takto:

Instalace editoru je na www. projekt .cz/admin a odkazuju sem ze subprojekt1. projekt .cz, subprojekt2. projekt .cz, subprojekt3. projekt .cz atd.

Absolutní cestou importuji cestu k editoru, ovšem nefunguje jediný z pluginů - podle všeho proto, že se spouštějí lokálně. A tady bych právě potřeboval někde nastavit absolutní cestu ke složce plugins.

Napadne někoho ideální řešení? Předem díky!
joe
Profil
Ve zdrojovém kódu by mohlo pomoci nahradit text "plugins/" za absolutní URL ke složce s pluginy.. Stačí trošku prozkoumat zdrojový kód tinyMCE.
Miro77
Profil
Zní to logicky. Zdá se ale, že problém nakonec není v absenci pluginu, protože pop-up okno se zobrazí - ale bez obsahu, resp. když zobrazím zdrojový kód okna (pluginu), obsahuje html kód a cesta k němu je správná (www. projekt .cz).

Takže problém je zřejmě v tom, že plugin nenačte cosi vnitřního, co potřebuje. Jenže externí soubory, které v headu načítá, existují a mají správnou cestu (byť relativní).

Vypadá to, že script si nepředá obsah proměnných, např. {#advanced_dlg.code_title}...
kujeba
Profil
Podařilo se problém nakonec vyřešit? Já právě narazil na stejný problém a netuším kudy kam, ani google nepomohl. Pri pokusu o otevření libovolného popup okna (například vložit emotikony) se otevře prázdné popup okno a do nového panelu v prohlížeči se otevře požadovaný htm soubor (emotions.htm) ovšem bez vyplněných proměnných.

Poradí někdo?
Miro77
Profil
kujeba:
Problém jsem vyřešil použitím CKEditoru.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0