Autor Zpráva
lucas1
Profil *
Zdravím. Mám napsané funkce na nahrazení src v rámu. Problém je, že chci tento zdroj prohazovat po x sekundách. Když to zkouším na Windowsech (i Windows Mobile) na všech prohlížečích to jede v pořádku. Problém ale nastane, když to spustím na Androidu (Android 4.0.3) - zkrátka tam nefunguje setTimeout. Když jsem funkce spouštěl ručně tlačítkem, tak to fungovalo tak, jak má. Z toho jsem vydedukoval, že to bude buď platformou, anebo tím, že by měly všechny prohlížeče (Chrome, Firefox, Opera, Android HTML Viewer) pro Android zakázané časování, což zase ale asi ne uplně, protože třeba reload stránky po určité době pomocí http-equiv funguje, takže zakázané by bylo asi jen časování JS.

Zkoušel jsem různé návody, jak to přepsat, ale žádný nezabral. Takže bych potřeboval radu, jestli lze setTimeout nahradit něčím, co by obecně jelo na Androidu, či jestli znáte nějaký prohlížeč pro Android, který by časování JS podporoval.
pcmanik
Profil
lucas1:
Urcite setTimeout funguje na Androide. Hod sem ukazku kodu.
lucas1
Profil *
Tak se hluboce omlouvám. Byla to docela obsáhlá stránka a nevšiml jsem si, že část proměnných mám deklarovánu v hlavičce, kdežto JS byl v těle. Desktopové prohlížeče si s tím hravě poradily, kdežto Androidové ne. Nyní jsem to dal k sobě a už to běhá tak, jak má. Díky a omlouvám se :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na lucase1:
nevšiml jsem si, že část proměnných mám deklarovánu v hlavičce, kdežto JS byl v těle
To by v drtivé většině případů nemělo nikomu vadit. Ani Androidům. Mezi desktopovými a mobilními prohlížeči není v tomto vůbec žádný rozdíl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0