Autor Zpráva
Fisir
Profil
Používám na webu jako fotogalerii GreyBox. Chtěl jsem něco bez frameworků a pokud možno pěkného se základními funkcemi. Toto přesně splňuje GreyBox. Bohužel, v případě, že používáte jiný prohlížeč než IE 8 (a možná nižší, netestoval jsem), obrázek se zobrazí až poté, co přejdete na jiný a zpět na původní. Je to velmi nepříjemné, a rád bych si tuto fotogalerii ponechal. Živá ukázka.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Fisira:
Nekoukal jsem do zdrojáků, ale mohlo by to být tím, že se nechytí správně onload, protože velká verze obrázku je už ve stránce načtená a zmenšená prohlížečem (což je samo o sobě špatný nápad).
Fisir
Profil
Reaguji na Chamurappiho [#2]:
velká verze obrázku je už ve stránce načtená a zmenšená prohlížečem
Není. Náhledové obrázky mají jinou adresu a velikost, než obrázky v odkazu obalující miniaturu.
<a href="foto/exterier/002.jpg" rel="gb_imageset[exterier]" title="Posezení za občerstvením"><img src="foto/exterier/miniatury/m_002.jpg" alt="Posezení za občerstvením"></a>
Tori
Profil
Fisir:
Špatně se nastavují rozměry tomu iframu. Nevím, odkud greybox čte rozměry velkých obrázků, možná se snaží je zjistit dřív, než je obrázek donačtený, nevim. 300x300 px je asi výchozí rozměr iframu, viz funkce GB_showImage a GB_showImageSet. Snad to trochu pomůže.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0