Autor Zpráva
Jenicek
u mé firmy jsem si udělal jednoduché tabulky (<table>)
rád bych ale podobné tabulky prezentoval firmám...

hledal jsem inspiraci i u jiných webů ale nic "hezkého" nikde zrovna nebylo :D

proto žádám Vás, o nějaké naťuknutí ... radu případně nějaký odkaz na jiné weby s pěkným provedením....

rád bych tabulku postupně načítal od levého horního rohu k prvému dolnímu ale přijde mi to dosti kýčovité...

děkuji za každé nakopnutí jak by se Vám nějaká tabulka s daty (ip, id, nick a os) líbila...
Keeehi
Moc to nechápu. Jde ti o to, jak by ty tabulky měly vizuálně vypadat? Osobně bych hledal inspiraci pomocí googlu takto:
Výsledky hledání „css design table“ v Googlu:
 1 • 10 CSS Table Examples | Design Shack
 2 • 20+ Table Designs and Samples | DESIGNwalker max
 3 • Top 10 CSS Table Designs | Smashing Coding
 4 • Table Style: CSS Examples of Good Looking HTML Tables
 5 • From table-based to tableless web design with CSS – Part 1: CSS ...
 6 • CSS Data Table Techniques and Resources - Speckyboy Design ...
 7 • 40 Essential CSS Templates, Resources and Downloads ...
 8 • Responsive Data Tables | CSS-Tricks
panther
Jenicek:
table z mysql“ vs. „<table>
o jakou tabulku se tedy jedná? Proč do nadpisu taháš MySQL, když to s tím nemá nic společného?

Pokud máš tabulky na webu, přece se nemůžeš ptát, jak udělat tabulku, když nikdo neví, k jakému webu má pasovat...
Jenicek
tabulky pouze prezentoval mysql je pouze informativní bo délka(výška se bude měnit) :)
a ano pouze vizuální... jde mi spíše o Vaše podměty než podměty googlu... Google nemá oko na to co se mu líbí :D
panther
Jenicek:
co tedy vlastně chceš? V titulku píšeš o MySQL, v úvodním příspěvku o <table> (HTML), téma je v sekci JavaScript a nakonec ti dle [#4] jde o design: „ano pouze vizuální“?

tabulky pouze prezentoval mysql je pouze informativní bo délka
tahle věta taky nedává smysl.

Uklidni se, promysli si pořádně, co po náš žádáš a polož svůj dotaz nějak kultivovaně.
Keeehi
Google nemá oko, ale dokáže najít články, které napsali lidé, kteří oči mají a snad vybrali něco slušného. Ty máš oči taky a vkus a zdravý rozum snad též, tak si z toho něco vyber, co se ti líbí a co vizuálně bude ladit se zbytkem stránky.
Jenicek
Keeehi:
Google nemá oko, ale dokáže najít články, které napsali lidé, kteří oči mají a snad vybrali něco slušného. Ty máš oči taky a vkus a zdravý rozum snad též, tak si z toho něco vyber, co se ti líbí a co vizuálně bude ladit se zbytkem stránky.

ano... pokud chci rady a přízpěvky z roku 2008 :)

panther:
Uklidni se, promysli si pořádně, co po náš žádáš
provedu :D

hledám JS kodíček nebo ukázku (pro inspiraci) který by mi efektivně načetl tabulku například rozrolováním...
Keeehi
Jenicek:
ano... pokud chci rady a přízpěvky z roku 2008 :)
V levém sloupci jsou různé filtry a mimo jiné i ten časový, takže není problém hledání omezit třeba na poslední rok.
Jenicek
není vyjímkou, že lidé odpovídají na téma 5-6 let staré... admini zde i já u sebe na foru o tom vím své :) pak google filtr opravdu nepomůže a i kdyby nenajde nic nebo při nejmenším bude filtr ignorovat aby něco našel :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: