Autor Zpráva
JaySee
Profil
Ahoj,

potřebuji ošetřit volání funkce tak, aby se mohla zavolat právě jednou a to při prvním běhu scriptu. Něco jako _constructor. Našel jsem funkci .one(); nicméně je třeba ji vázat na nějakou událost. Jak tedy můžu spustit tuto svojí funkci při prvním volání jQuery scriptu?
final
Profil
funkcia();
resp.
$(document).ready(function(){
funkcia();
});
JaySee
Profil
final:
Díky za reakci, ale problém je v tom, že n aplikaci je i plugin pro jQuery datepicker, který při výběru data znovu aktivuje tu funkci. Takže hledám cestu, jak tomu zamezit. Aby tam bylo ošetřeno, že se fce spustí právě jednou za dobu načtení stránky.
panther
Profil
JaySee:
cim datepicker aktivuje funkci, ktera je volana v document.ready - tedy pro onloadu? Datepicker stranku preci nerefreshuje, neni duvod, aby ta funkce byla volana vicekrat.
JaySee
Profil
panther:
máš pravdu, dali jsme tam check point a datepicker to nezpůsobuje, nicméně problém nastává po jeho akci, ale on sám to nezpůsobuje... Je to divný. Ale otázka zůstává. Je možný ošetřit tu funkci, aby se mohla vykonat právě jednou?
pcmanik
Profil
JaySee:
Najjednoduchšie riešenie bude asi vytvoriť premennú povedzme spustené s hodnotou false. A tú pri prvom spustení zmeniť na true a potom už len pri znovu spustení funkcie overiť či spustené == false.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0