Autor Zpráva
Enko
Profil *
Ahoj,
na jednom našem webu je od externí společnosti dodaný intranet na sharepointu. A dohaduji se s dodavatelskou firmou, kde je chyba. Pouze v některých prohlížečích(používáme pouze IE7, IE8, IE9) mi pro práci vyhodí IE následující chybu:

Objekt jQuery není definován
Řádek 69
Znak 1

Řádek 69 vypadá následovně
jQuery.noConflict();

Můžete mi někdo prosím poradit, kde může být chyba? Odstranit tempy z IE jsem samozřejmě dělal.

Díky
_es
Profil
Enko:
kde může být chyba?
Chybová hláška je snáď zrozumiteľná dosť. Objekt (premenná) jQuery nie je definovaný. Čo čakáš, že ti tu niekto bez „živej“ ukážky vyveští? Reklamuj to u tej externej spoločnosti.

Řádek 69 vypadá následovně
jQuery.noConflict();
To vyzerá na to, že „externá spoločnosť“ používa viac ako jeden framework, čo nie je dobrý nápad.
Enko
Profil *
_es:
V první řadě děkuji za odpověď :)
Dále reaguji na toto:
Čo čakáš, že ti tu niekto bez ‚živej‘ ukážky vyveští?
Jak jsem již psal
Enko:
... intranet na sharepointu...“, tak proto není možné poskytnout živou ukázku.

Děkuji, takhle mi to stačí. Už to s nimi řeším více než měsíc a oni tvrdí, že je chyba u nás. Nejvíc mě ale zaráží, že někdo to má v pořádku a někdo ne, i na stejných verzích IE :-/
_es
Profil
Enko:
‚... intranet na sharepointu...‘, tak proto není možné poskytnout živou ukázku.
To je ale len varianta výhovorky č. 1: Povídání o živých ukázkách » „Mám to zatím jen na localhostu.
peta
Profil
Enko:
To bys musel dat cely kod, viz _es.
Bud tam nemas vlozeny tag pro vlozeni scriptu jquery.js.
Nebo url v tom tagu je neplatna. (zkus tu url na ten js dat do prohlizece, zda se zobrazi kod nebo error 404)
A nebo se tam pouzivaji 2 a vice jquery.
A a nebo, viz _es 2 a vice ruznych frameworku, ktere se mezi sebou mlati, pripadne si prepisuji objekt jquery, protoze nema detekci na to, jestli existuje. (Podobny problem jsem resil u nas na webu, kdy tam mel kolega fotogalerii postavenou na jquery a kolegove od jinud tam doplnili roztahujici okenko plus dalsi jquery. Kazde melo jinou veri. Prvni prepsalo druhe (protoze script galeriie jsme dali na konec stranky). Tim prepsalo i plugin na cookies, ktery pouzivali na zapamatovani, zda uzivatel uz slide videl... Mno, maler).
Enko
Profil *
peta:
Moc děkuju za odpověď. Pošlu jim toto. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0