Autor Zpráva
pajzl
Profil
Ahoj potřeboval bych poradit ohledně scriptu. Mám stránku a na ní čtyři odkazy. Na každý z těchto odkazů mám nastylovaný pomocí css základní styl a hover který se aktivuje po najetí myši na odkaz. A to co já potřebuju je aby se občas ten hover aktivoval aniž by na něj najela myš aby stránka nevypadala mrtvě.
marsme
Profil
IMHO řešíš blbost. Chování které je normální je to že se hover aktivuje pouze v případě najetí myši. Tím že to tam bude náhodně blikat spíš někoho zmate než že by to bylo ku prospěchu věci. Rozdhodně bych to nedělal.
Chamurappi
Profil
Reaguji na pajzla:
Použij setInterval, nastavuj className (tedy třídu) společnému rodiči. V CSS si pak nastyluj, aby se při té a té třídě rozsvítilo to a to…
pajzl
Profil
marsme:
ja jsem to sem nepsal kvůli tvému názoru promiň ale je to tak dostal jsem to zadané na zakázku a prostě jsem nevěděl jak nejjednodušeji na to tak prosím k tématu příště když chceš komentovat.
Chamurappi:
Díky zkusím.


tak nevim proč ale ten příkaz setInterval nefunguje a jak vidno tak ani jim v ukázkovém příkladě
_es
Profil
pajzl:
tak nevim proč ale ten příkaz setInterval nefunguje
To nevieme ani my, keďže si nenapísal ako a čo konkrétne ti nefunguje ( Povídání o živých ukázkách).

a jak vidno tak ani jim v ukázkovém příkladě
To ale nemusí súviseť s funkciou setInterval, ale skôr s bezpečnostnými nastaveniami prehliadačov.
pajzl
Profil
Jo jo už jsem na to přišel trochu jsem pogooglil a přišel jsem na to musí být napsané aby to fungovalo teď už jen musím vymyslet tu funkci pro rozsviceni odkazu...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0