Autor Zpráva
B1abla
Profil
Dobrý večer, mám problém s metodou window.open () viz níže, metoda sice otevře okno, jenže neakceptuje atributy = v čem mám chybu, popřípadě bych doplnil informace, nevím dle čeho to lze určit

<a href="stranka.php" onclick="window.open('stranka.php', 'nove_okno', 'scrollbars=no,resizable=no,width=800,height=600,left=200,top=200')">Profil</a>

děkuji předem za odpověd
_es
Profil
B1abla:
neakceptuje atributy =
Aké atribúty? V akom prehliadači?
margin
Profil *
Kód je v pořádku, ale některé prohlížeče některé atributy nepodporují nebo podporují jen omezeně.
B1abla
Profil
děkuji za reakce,

to _es: používám firefox, nereaguje na žádný z výše uvedených atributů (width, height, scrollbars ....)

to margin: jak tedy ošetřím nebo vytvořím okno dle potřeby? Mám takovou lehce administrátorskou nabídku s položkami na výběr, když kliknu na položku např.: přidej uživateli práva atd., chci aby se mi ukázalo okno v dané velikosti vycentrované na střed, ve kterém bude příslušný formulář apd.

Může to být například v jquery?
_es
Profil
B1abla:
používám firefox, nereaguje na žádný z výše uvedených atributů
Nevyplýva z nastavených atribútov, že by sa malo otvorené okno ocitnúť mimo obrazovky? Vtedy by ich mohol prehliadač ignorovať.

Může to být například v jquery?
Uvedená záležitosť je predsa mimo jQuery ( Časté potíže, zajímavosti a poučné debaty » Co vlastně je jQuery?). Jedine ak nejaká náhrada-simulácia okna, to je nejaký prvok na stránke, ktorý sa tvári ako okno.
Kajman
Profil
Neexistuje již okno pojmenované nove_okno? Změní se chování s těmito změnami?
<a href="stranka.php" onclick="return !window.open('stranka.php', '_blank', 'scrollbars=no,resizable=no,width=800,height=600,left=200,top=200')">Profil</a>
Amunak
Profil
B1abla:
Podle mě by pro uživatele bylo mnohem příjemnější udělát právě nějaké pseudookno (prvek na stránce zobrazovaný a odesílaný javascriptem, resp. AJAXem). Spousta prohlížečů vyskakovací okna blokuje a navíc je rychlejší vykreslit nějaký prvek než otevírat nové okno.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Amunaka:
Spousta prohlížečů vyskakovací okna blokuje
Všechny je blokují, pokud nejsou vyvolána akcí uživatele. Tohle by bylo.

prvek na stránce zobrazovaný a odesílaný javascriptem, resp. AJAXem
Může použít <iframe>, pak nemusí řešit AJAX, ani ladit zobrazení vnořené stránky v rámci celku.
margin
Profil *
B1abla:
Funguje ti tohle?
<a href="http://jpw.cz" onclick="return !window.open(this.href, '_blank', scrollbars=no,resizable=no,width=400,height=200,left=50,top=100')">JPW</a>
Živá ukázka: http://fiddle.jshell.net/qFpwu/show/light/
B1abla
Profil
#1 - pokud to udělám podle sebe vyskočími mi okno široké asi 400px, dlohé přes celou stránku, zarovnané k hornímu levému rohu a scrollbars, resizable, top, left ignoruje

#5 to: _es: špatně jsem se vyjádřil, jestli to nejde řešit pomocí jquery (nějak, vím k čemu jquery je, ale mám omezené znalosti)

#6 to: Kajman: po změně na tvůj kód mi vyskočí okno => čtverec asi left=200 a top=100, na změny v kódu nereaguje a zase vše ignoruje

#9 to: margin: po tvém kódu mi vyskočí fullscren-ové okno JPW

ještě mě napadá, že jsem neuvedl, že odkaz je položka seznamu <li> (první a jedinný bod) a je obalen do <div>, který má nastavený styl v css ale myslím že by to nemělo mít na nové okno vliv?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0