Autor Zpráva
W4S3K
Profil *
mam script:
<script>
window.open("image/brzy.htm", "nove", "width=800,height=600,menubar=yes,resizable=yes,left=0,top=0"
</script>

Pak sem chtel na nej odkaz:
<a href="javascript=window.open('nove')">zkouska</a>

Nejak mi to nefunguje,ty nevite v cem by to mohla bejt chyba.pls poradte
nardew
Profil
<a href="" onclick="javascript: window.open('nove'); return false;">zkouska</a>
W4S3K
Profil *
nardew: pise to ze nebylo nalezeno "nove" a když uberu jedny uvozovky pred tim onclick takse mi ukaze nenalezeno onclick= ????
Mistr
Profil
Chybu máš v tom, že Ti na konci skriptu chybí uzavření závorky.

Zkus použít toto:
<script>
window.open("image/brzy.htm", "nove", "width=800,height=600,menubar=yes,resizable=yes,left=0,top=0");
</script>
W4S3K
Profil *
Mistr :ale to vokno mi vyskoci hned pri nacteni,potrebuju aby vyskocilo,az když kliknu na oskaz na strance.
habendorf
Profil
ale to vokno mi vyskoci hned pri nacteni,potrebuju aby vyskocilo,az když kliknu na oskaz na strance.

Samozřejmě, když tam máš to svoje

<script>
window.open("image/brzy.htm", "nove", "width=800,height=600,menubar=yes,resizable=yes,left=0,top=0"
</script>

Vždyť mu říkáš, aby se otevřelo.
W4S3K
Profil *
habendorf: a vis jak mam udelat aby se otevrelo,kdyz chci?
PerToon
Profil
<script>
function otevri(){
window.open("image/brzy.htm", "nove", "width=800,height=600,menubar=yes,resizable=yes,left=0,top=0");}
</script>

<a href="" onclick="otevri(); return false;">Odkaz</a>
W4S3K
Profil *
PerToon: funguje to az na to ze potrebuju,aby se to otevrelo az kdyz potrebuju.Nemusim mit v kodu Html nebo v Head nejakej obecnej kod nebo neco takoviho
PerToon
Profil
Vždyť tohle musí fungovat až když to potřbuješ - spustí se to když klikneš na odkaz... Ten <script> můžeš dát kam chceš, ale nejlíp do <head></head>. A jelikož je to definice funkce, tak se to nevykoná. Vykoná se to pouze když klikneš na odkaz. Takže buď to máš ty blbě, nebo nevím, kdy to potřebuješ otevřít.
ronnie
Profil
<a href="javascript:window.open('nove');">zkouska</a>
W4S3K
Profil *
PerToon: to sice jo,ale zaroven i při nacteni.Myslis ze to v nahledu?
W4S3K
Profil *
PerToon : oprava: uz to funguju ok,ale jen IE, ve FF se to nacte rovnou.Nevis nahodou co s tim?
PerToon
Profil
//opožděná reakce, problém již byl vyřešen//
W4S3K
Profil *
PerToon : a nevis jak to udelat aby to bylo ok i v FF ?
PerToon
Profil
W4S3K - jednak nepoakuj svůj dotaz, je to neslušné... o tvém předchozím příspěvku jsem věděl. Daný kód jsem testoval jak v IE, tak ve Firefoxu a funguje mi v obém správně. Takže chyba musí být taková, že tam někde máš chybu, kterou IE akceptuje, ale Firefox ne. Takže by se hodil odkaz, nebo přesný použitý kód.
W4S3K
Profil *
PerToon :sry zato opakvani :) ten kod vlozim ddnes do stránek,které dens vecer snd aktualizuju. Jsou to stránky www.spartan.ic.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0