Autor Zpráva
Monkeys
Profil *
Zdravim

odkrivam a skrivam input na zaklade klinutia:
HTML:
<div class="moznostiDan"><input name="dan" class="radioButton" type="radio" id="dan_check1" value="" /><label for="dan_check1"><h6>Platca DPH</h6></label>
  <div class="skovajDan"><h6 class="nadpis">Zadajte hodnotu DPH </h6>
    <input name="vyska_dane" type="text" class="inputPole" value="" />
  </div>
  </div>
  <div><label for="dan_check2">
    <input name="dan" class="radioButton" type="radio" id="dan_check2" value=""/><h6>Neplatca DPH</h6>
    </label></div>

Kod mi funguje a robi to presne co ma ale udalost slideDown mi v IE seka a neviem preco
JS:
$('.skovajDan').hide();
             
$('#dan_check1').click(function(){
        $('.skovajDan').slideUp();
    $('.skovajDan').not(':visible').slideDown()
              });

$('#dan_check2').click(function(){
    $('.skovajDan').slideUp()
              });

M.
candiess
Profil
Monkeys:
O co ti vlastně jde? Nejdřiv všechny prvky třídy skovajDan schovaš (přes JS), pak kliknutim na prvek opět všechny schovaš nahoru a pokud jsou neviditelne (už 2x) tak je sroluješ dolů. Zde vůbec nevyužíváš přednosti JQuery jako efektního kodu, a pak se divíš že ti to prohližeč jako IE zobrazuje posekaně, nevím jestli je tohle problém, ale vím, že tomu hážeš klacky pod nohy.
Monkeys
Profil *
candiess:
trieda skovaj dan je iba jedna.
Pri prvom otvoreni stranky je trieda skovajDan skovana ak kliknem na radiobutton tak sa otvori ale otvori sa tak ze na konci to sekne (skoci to).

a kod na #dan_check2 je tam v pripade ze sa klikne na radiobutton 2 a tym sa skova trieda skovajDan v pripade ze je otvorena

M.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Monkeyse:
robi to presne co ma ale udalost slideDown mi v IE seka a neviem preco
Asi to máš zaneřáděné hardwarově náročnými činnostmi. Procedurální grafika, průhlednost, malé opakující se obrázky…
Bez živé ukázky se těžko radí konkrétně, uvedený kód je prakticky učebnicový, příčina bude nejspíš jinde.
Monkeys
Profil *
Chamurappi:
ziva ukazka - ziva ukazka
margin
Profil *
Monkeys:
Vyzkoušel jsem ukázku v historicky cenném IE6 na dnešní poměry obstarožním Pentiu 4 a nic se mi v ukázce neseká.
Monkeys
Profil *
margin:
Rozbali sa to plynule ?
Tak potom neviem mne to v IE 8 sekne, ale vo Firefoxe, Opere aj Andoride to ide plynule.

asi je chyba u mna

M.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Monkeyse:
Na pozadí skutečně máš malé opakující se obrázky, ty dokážou brzdit.
Poslední krok animace mi připadá trochu … skotačivý. Nejspíš si jQuery změří špatnou cílovou výšku, takže jakmile animace dojede a vypne se overflow, zjeví se i kousek, který přečuhoval.

Mimochodem, je tvým záměrem, aby se ta věc rozbalovala a zabalovala i při opakovaném klikání na přepínač „Platca DPH“?
Monkeys
Profil *
Chamurappi:
Mimochodem, je tvým záměrem, aby se ta věc rozbalovala a zabalovala i při opakovaném klikání na přepínač ‚Platca DPH‘?

Dakujem za postreh upravil som to a uz to neseka. Dôvodom bolo to ze som to mal v dive v ktorom bol aj radiobutton.
Konecny kod:
$(function(){
var dan = $('.skovajDan'),
    button1 = $('#dan_check1'),
    button2 = $('#dan_check2');
    dan.hide();
        
button1.click(function(){
if(this.checked){
dan.slideDown('slow');    
}
});

button2.click(function(){
dan.slideUp('slow', function() {
document.body.focus();
});
});
});

M.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0