Autor Zpráva
Smith.S
Profil
Ahoj funguje někomu Náhled externího scriptu v programu FrontPage 2003?
Ve FrontPage 2003 jsem si otevřel textovou stránku vložil script: alert('zkouška scriptu');
uložil pod: pokus.js
zadal cestu: <script src="pokus.js"></script>
dal jsem náhled a vypsalo mě to chybu:
řadek: 1
znak: 1
Neplatný znak

U interního scriptu Náhled funguje u externího vypíše ten error nevíte co s tím je to vlastnost programu nebo je to chyba někde u mě? Ještě jedna věc tu chybu to dělá i když v tom souboru pokus.js všechno smažu.
_es
Profil
Smith.S:
uložil pod: pokus.js
Uložil v akom kódovaní? Nie je na začiatku BOM? ( Nejčastější potíže s PHP (FAQ) » Divný znak (čtvereček) na začátku includovaného souboru v UTF-8) Alebo, čo všetko presne je v súbore pokus.js? Nevkladáš tam aj HTML značku <script>? Alebo si to neuložil vo formáte HTML?
Smith.S
Profil
Dal jsem ve FrontPage vytvořit jednostránkoví web v něm je pouze toto:

<html>

<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
<script src="pokus.js"></script> 
</head>

<body>

</body>

</html>


Pak jsem dal ve FrontPage vytvořit textoví soubor a do něj jsem dal pouze toto: alert('zkouška scriptu');
a uložil pod: soubory JScript
Pak jsem dal ve FrontPage 2003 náhled abych zjistil jestli externí script funguje a vypsalo mě to chybu: řadek: 1
znak: 1
Neplatný znak

Ještě pro upřenění tlačítko NÁHLED je v dolním levém rohu programu jsou tam 4 tlačítka NÁVRH: PARALENÍ: KÓD: NÁHLED
margin
Profil *
Najhrej to někam na web a dej odkaz na živou ukázku.
Smith.S
Profil
margin:
Živá ukázka není třeba zmiňovaný problém se týká programu FRONTPAGE 2003 a NÁHLEDU vše jsem napsal a přesný návod dodal jde mě o to jestli taky někomu vyhazuje ten error v programu FrontPage 2003 při NÁHLEDU a vytvoření tohoto scriptu podle mého návodu.
_es
Profil
Smith.S:
Živá ukázka není
Nie je „živá“ ukážka, nie je rada. Nikto si nebude kvôli tebe inštalovať nejaký softvér a potom vytvárať „živú“ ukážku za teba, keď je navyše možné, že je chyba inde. Overil si si cez nejaký iný editor obsah toho súboru?
Smith.S
Profil
_es:
Ten externí script funguje normálně v internet explorer 8 jde o to jestli vlastníkům programu FRONTPAGE 2003 FUNGUJE TEN NÁHLED EXTERNÍHO SCRIPTU ANO NEBO NE? Může to někdo prověřit kdo ten program má? Děkuji
_es
Profil
Smith.S:
Může to někdo prověřit kdo ten program má?
Nemôže, lebo nemá ako bez „živej“ ukážky zistiť obsah súboru pokus.js.
margin
Profil *
FP tady skoro nikdo nepoužívá.
PF na zobrazení náhledu používá jádro IE a to pravděpodobně v "sedmičkovém režimu", zkus si ve FP náhled na (staženou) stránku: Informace o prohlížeči

Můžeš si ode mne zkusit stáhnout zazipovaný pokus.js a vyzkoušet, zda s ním budeš mít problém, je to čistý ASCII soubor, tedy bez BOMu a diakritiky.
Smith.S
Profil
_es:
v obsahu pokus.js je pouze toto: alert('zkouška scriptu');
A zde je link na stažení :
http://www.edisk.cz/stahni/39970/pokus.js_27B.html

Asi to sem nepatří ale jaké programy používáte k tvorbě webu?
_es
Profil
Smith.S:
a uložil pod: soubory JScript
To znamená čo? Do nejakého podadresára? Odkaz v href na súbor v <script> je správny? ( Odkazy v HTML » Relativní odkazy)
margin
Profil *
_es:
To znamená čo?
Tuším, že by to mohl být typ souboru.

Smith.S:
Soubor pokus.js se mi nepodařilo stáhnout, další pokus zítra, ale na to kašlu.
Smith.S
Profil
Když ukládám nějakou stránku zeptá se mě program pod jaký soubor ho chci uložit například: JScript, Html, VBScript, DWT, CSS, XML, WEB, ASPX atd. No a já ho uložil pod: JScript : a uložil jsem ho tam kde mám index.htm takže odkaz by měl být správný. Jestli nebude náhodou chyba v tom že frontpage používá verzi schématu při NÁHLEDU internet explorer 5.0 ale nevím to jistě?


margin:
vždyť mně to teď stáhlo v pořádku je to free musíte dát tlačítko: stahnou pomalu
můžete stáhnou free jen jeden soubor deně dal bych to na ulozto jenze tady mají omezení na vkládání linků! ulozto . cz jsem nejde vlozit

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0