Autor Zpráva
puzzle
Profil
Už si fakt nevím rady. Mám Ajax přes jquery, háže to, že indexy v PHP jsou undefined, funce var_dump vrátí NULL. Nechápu mám kousek nad tím uplně stejnou funkci a ta funguje dobře. A navíc když místo SELECT se použije DELETE tak to taky funguje i s tím, že to vrátí NULL, nechápu...

Všechno jinak funguje, když se to GET nastaví v PHP souboru, tak přes objekt to projde normálně, chyba je někde v předávání dat mezi .js a .php a fakt už nevím kde....
function AJAX_tituly(titul,id_morcete){
   $.get('../PHP/titul_smazat.php', { titul: titul, id: id_morcete });
   $.get('../PHP/titul_smazat.php', function(vystup){
    document.getElementById('tituly').innerHTML = vystup;
   });
   }   

include("tituly.php");

$smazat = new Tituly();
$id = $smazat->smazat($_GET['titul']);

$e = $smazat->zobrazit($_GET['id']);
while ($r = mysqli_fetch_assoc($e)){
echo "<h2>".$r['titul']."</h2>";
echo "<button style='color:#0000ff;' onclick='AJAX_tituly(".$r['ID'].");'></button>";

}



$smazat->smazat($_GET['titul']); se smaže jak má, ikdyž to pak vyhodí undefined index titul...
8vm8
Profil
Možná by to bylo lepší takhle
function ajaxTituly(titul,id_morcete){
$.get('../PHP/titul_smazat.php', {titul:/*tady by mělo být "name" tvého formuláře např "titul_form"*/.titul.value, id:/*zase název formuláře*/. id_morcete.value /*Správně by to mělo vypadat asi takhle (/{titul:form_titul.titul.value, id:morce_form.id_morce.value})*/ },
function (output){
    $('#tituly').html(output).fadeIn(500);
});
}
puzzle
Profil
Já to nemám přes formulář, ale jako parametr události onclick na <button>. Takových funkcí mám víc, a jedna funguje v pořádku a toto ne a ne :(
8vm8
Profil
Tak to jsi měl dopsat. V tom připadě bych okopíroval tu správnou a předělal bych to na tu co ti nejde. Pokud to ani pak nepůjde, take sem musíš napsat víc detailů aby ti ostatní mohly poradit.
puzzle
Profil
Kašlu na to, hodnot předám přes COOKIE. Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0